Мильна опера головного лікаря Новопсковського РТМО

aibolitПід час реалізації проекту «Оздоровлення медицини» в Новопсковському РТМО фактично кожен день стикаєшся з  непорозумінням всього, що коїться в нашій лікарні. Ось наприклад два випадки, які нас теж здивували.

Весь час нам головний лікар Мага С.С. стверджує, як він намагався встановити термінал. То йому банки відказували, то треба голосування сесії, самі всюди  проблеми. Але він не заперечує, термінал потрібен та прикладає немало зусиль щодо його встановлення. Так ось, Мага С.С., повідомляємо Вам, що згідно затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтню 2014 року типову форму контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, розділ другий, у  пункті  18 сказано: укладати договори оренди, комерційної концесії, спільної діяльності, купівлі-продажу, кредитні договори на суму, що перевищує 100 тис. гривень, а також договори підряду на суму, що перевищує 1 млн. гривень, з письмової згоди Органу управління майном;

Так що нам робити? Сесію чекати, коли власники дозволять, а може юрист з цим питанням справиться не може? Що ви нам постійно байки розповідаєте про безліч причин та як ви працюєте  вже декілька років в цьому напрямку.  Мага С.С. як мильну оперу  постійно співає. Ти нам байки не розповідай, Мага С.С., ми  тобі у снах сниться будемо, поки ти не візьмеш свого юриста,  або іншого, якщо цей не може, та доведеш хоч щось до ума. Ми бажаємо платити гроші в лікарні на благодійні внески, офіційні рахунки та робити оплату платних послуг, не бігаючи до банку. І в тебе є все, щоб це було зроблено вже давно, це що не зрозуміло?

Другий випадок – це наш рентген-кабінет. За півроку роботи вони роблять 8300 рентгенів, ці данні нам надала лікарня. Що ж це виходить? Середня вартість рентгену 40 гривень за знімок. Помножаємо, виходить 332 000 гривень. За рік близько 660 000 гривень, яких ми не побачили ні в кошторисі, ні в закупках, їх просто немає. Головний лікар та й весь медичний персонал отримує зарплатню з наших з вами коштів, використовує приміщення, яке належить громаді, громада опалює, виділяє кошти на ремонт та оплату різних послуг. А вони заробляють більше півмільйона гривень та мовчать. Мага С.С. й тут співає свою пісню! А я що? Я не знаю, як зробити вірно. Хай буде так, як буде. Ні. Мага С.С., так більше не буде, і чим раніше це ти поймеш, тим більше ми зможемо зробити. Ні для тебе, ні для мене, а для дітей наших! Досить нам цирк влаштовувати та показувати свою повну нездатність керувати нашою лікарнею,  починай вже робити! У тебе під носом мільйони ходять, а ти очима хлопаєш та дурня з себе строїш. Пробачте за різки вислови, але так все й відбувається.

Ми вдячні міжнародному фонду «Відродження» за фінансову підтримку нашого проекту. Ви надали нам можливість хоча б торкнутися цієї проблеми та розповісти людям те, про що ми дізнаємось!

З повагою, Є. Потоцький, голова ГО «Моя Новопсковщина»

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
3 comments on “Мильна опера головного лікаря Новопсковського РТМО
  1. Василий сказав:

    Оцю магу давно пора звільнити. Він нічого не робив і не робить для лікарні. Ми всі сподіваємось на Вас, Єгор, тим паче що він виходець з Партії регіонів. Як він пройшов люстрацію, не зрозуміло.

  2. Наталя сказав:

    У меня есть вопрос! А кто Вам дал право обращаться к главному врачу на Ты! В первую очередь это указывает на Вашу безграмотность и невоспитанность! Этот человек заслужил, чтобы к нему относились с уважением!

  3. Егор сказав:

    У меня ответ для Натальи. Право на это мне дал сам Мага враньем своим. Перед кем он там и что заслужил, я не знаю, но то, что он нам врет,- это факт. А на “ты” я общаюсь не только с Магой, а и со многими другими людьми, до которых таким как Мага, еще ой как далеко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *