Платні послуги в лікарні, або Байки головного лікаря Новопсковського РТМО

medicineСьогодні – дзвінок!  Єгорє, у нашій лікарні людей не обслуговують! Не роблять рентген, відсилають хворих  до магазину канцелярії, відмовляючи в обслуговуванні. Мовляв, головний лікар Мага С.С. дав команду гроші не брати, перевірка в нас. При цьому зазначив, що ось громадська організація винна, і до них адресуйте всі питання.  Ну я вам покажу – мабуть подумав Мага С.С. Розлючені люди  почнуть нас лаяти з усіх сторін.

Можливо так би все й було, як ти міркуєш, тільки ти не врахував одного. Що це ти 20 років, як головний лікар, не зміг нормально організувати роботу районної лікарні. Це ти, Мага С.С., був в комісії, яка викинула підприємців з лікарні. Це під твоїм керівництвом в лікарні практично в усіх кабінетах почали брати кошти з людей. Це ти, головний лікар Новопсковського РТМО, підставляєш своїх робітників під статтю, ставлячи їх в таки рамки, що вони змушені брати кошти з людей, а ще вислуховувати образи в свою адресу, що вони крадуть ці кошти. Це ти за два місяці так і не спромігся встановити банківський термінал самообслуговування в лікарні, маючи практично все в своїх руках.  До речі, установку  терміналу наше відділення  «Ощадбанку» вже погодило в Києві. Про це повідомила керівник Новопсковського  відділення приблизно три неділі тому. В лікарні, якою ти керуєш, люди не можуть отримати рентген-послуги, тому що ти не забезпечив плівкою рентген-кабінет. У тебе в лікарні немає бланків довідок,  із-за чого людям не надають медичні послуги та змушують хворих накручувати кілометри до магазину канцтоварів.

Сьогодні я особисто прийшов в лікарню після дзвінка до нашої організації хворого, якому відмовили в рентгені. Сам він з Донцівки, лікується у неврологічному відділенні. Лікар направляє його на рентген, він приходить на четвертий поверх, кульгає, щось з коліном. А йому й кажуть там: “Ми гроші не беремо, плівки в нас немає, а винна у всьому громадська організація.”  Потім у бесідах з лікарями була версія,  що винна  в усьому держава та ще хтось. Це що, головний лікар свою бездарність прикриває державою, громадською організацією та купою проблем, які всі кругом створюють?  А потім у нас люди люто ненавидять Україну, в якій  беруть кошти практично у кожному кабінеті лікарні. А по факту сидить такий собі головний лікар вже 20 років, налагодив систему збору коштів з населення, отримує за це зарплатню і щосили звинувачує всіх довкола, починаючи з нашої держави. Який же він нещасливий та як же йому тяжко, а весь колектив РТМО хором йому співчуває, тому що залежить від нього. Уся система була збудована так, що хтось бере кошти за плівки та довідки,  і він розуміє незаконність своїх дій не почне щось казати,  звільнити причину завжди знайдуть.  Хтось просто по знайомству туди попав і він теж залежить, з роботою важко, тому за місця свої люди тримаються. І це нормально. Ненормально тільки те, що ось такі  головні лікарі забивають мізки людям.

Це вони робили вибори, націлюючи колектив на «хорошую» партію, таких, як він асоціюють із адмінресурсом.  Маніпулюючи людьми, хворими, наступаючи на найболючіші міста,  такі, як Мага С.С., прикривають свою повну бездарність, зневагу до людей та слабкість. А це все від того, що він сам такий же перед тими, від кого залежить. І щоб якось себе виправдати, свою неспроможність щось вимагати від свого керівництва, приймати самостійно якісь рішення. Він вас, весь свій колектив робить такими. Таким, хто потім біжить на референдум, люто ненавидячи свою країну. Такими, хто будуть всіх звинувачувати, а тільки не себе в тому, що ви берете гроші з людей в лікарні, розуміючи що це невірно, але захищаючи один одного та прикриваючи. Такі ось головні лікарі навчили вас всьому цьому, не працювати на новому обладнанні,  якого, доречі, теж немає, не  вимагати від нього плівку, миючи засоби та ліки, а просто мовчати.  Але весь персонал знає, без дозволу головного лікаря ні з ким стосовно лікарні розмовляти не можна, як брати кошти в лікарні теж багато хто знає, ще багато хто знає головного винного у цьому, звісно  ж Держава.

Й наприкінці хочу сказати, що, коли я прийшов до лікарні, після розмови з лікарями, зробили всім, хто бажав, рентген безкоштовно.

Громадська організація «Моя Новопсковщина»  ініціює збір підписів щодо роботи нашої лікарні, кожна людина, яку відправили з рентгену та інших кабінетів до магазину та ще кудись. Звертайтесь до нашої приймальні для збору підписів щодо усунення керівництва лікарні, як такого, що неспроможне налагодити її роботу, при цьому створюючи великі незручності хворим людям та не надаючи необхідних послуг.

Ми підготуємо звернення до Новопсковської районної  ради та Міністерства охорони здоров’я. І не треба нам розповідати, що немає на кого замінити. Все це байки. Таких ось Маг, які зубами тримаються вже 20 років за свою посаду, хизуються своїм досвідом, яким тільки не зрозуміло, на обходах, як хірурга, якого вже забули, коли й бачили. Та й якістю лікування наша лікарня не може похвалитись. Міняти він нічого не бажає, а навпаки робить напругу серед населення. Навіщо він нам потрібен, щоб хворі нашого району й надалі страждали від такого керування?

Далі буде.

З повагою, Є.Потоцький, ГО «Моя Новопсковщина»

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *