Оздоровимо нашу районну медицину разом. Платні послуги, або як лікарі Новопсковського РТМО “заробляють” на державному майні (Відео)

Шановна громадо Новопсковщини! В рамках нашого проекту «Оздоровлення медицини: Прозорість фінансування медичних послуг у Новопсковський лікарні” при фінансовій  підтримці міжнародного фонду «Відродження» надаємо вам відеодокази «прозорості» роботи нашої лікарні. Ці факти відносяться до тієї категорії, коли головний лікар каже «А я не знаю, що беруть гроші».

Перше відео зроблено у рентген-кабінеті, за який ми вже надавали вам інформацію. Цей кабінет за півріччя заробляє на нашому обладнанні в нашій лікарні та на наших хворобах приблизно 200 000 гривень. Зверніть увагу на меблі, стіни яке все старе та обшарпане. Хто робив рентген, той знає що и апарат рентгену такий же. Персонал лікарні налагодив бізнес, не вкладаючи ні копійки, ще за це й отримуючи зарплатню. Знову ж таки кожен розуміє що сьогодні немає нічого безкоштовного, але кошти, які заробляють на нас з вами, використовуючи державне майно, повинні бути прозорими. Головний лікар нам каже, що лікарні зменшать фінансування, якщо вони їх будуть показувати, що вони зі спецрахунків не мають право витрачати кошти на ті нужди, які їм необхідні. Ми взяли закупівлі зі спецрахунку, і що ж там побачили? Вони купляють комп’ютер, запчастини, канцприладдя. Що, знову побрехеньки?

Ось відео з рентген-кабінету:

Друге відео, зі слів мешканця Новопсквського району, було зроблено у кабінеті, де роблять кардіограми. Так, просто змітаючи рукою собі в стіл, вони беруть «благодійну допомогу». Дивлячись в очі хворим, говорять про погану державу, яка їм нічого не надає. Яка вигідна система побудована. Не потрібно нічого вимагати ні від кого, навіщо вимагати щось у головного лікаря, а той в свою чергу від районних депутатів. Всіх влаштовує, хворі нікуди не подінуться. Лікарня – це те місце, від якого залежать усі. Ось таку, шановна громадо, вони ведуть політику, спихуючи всі негаразди на нашу з вами країну, прикриваючи один одного, головний лікар підмахує депутатам, вони його за це не знімають. Ну а хворі заплатять, нікуди не дінуться.

Скільки років ми з вами ось так носимо кошти до лікарні? І це вже стало нашим життям, лікарня перетворилась на закриту організацію, в якої без дозволу головного лікаря ніхто не розмовляє за її роботу. Можливо  все зрозуміти, не достаток коштів, спеціалістів, але ж саме таке життя привело на нашу землю війну. Саме таке життя, коли одні зароблять великі кошти в нашій лікарні, а другі в тій же лікарні не знають, як вижити на 2 000 гривень довело нас до зневаги своєї країни та один до одного. Роками вони усім нам забивали голови своїми проблемами, про те, як їм важко керувати, а самі грабували нас, прикидаючись інтелігентами.

Ось друге відео, зі слів мешканця, кабінет кардіології:

Так хто ж буде відповідати, шановні медсестри та персонал лікарні? Як я вам вже казав, вами вельмишановний головний лікар каже «Я ні чого не знаю», що це виходить, ви собі у карман все це заробляєте? Вас тупо підставляють вже багато років, на вас набивають собі кармани, і це ми довели, повторю ще раз,  прикладом є лише один рентген-кабінет. Й це тільки рентген. Нам не байдужа наша лікарня, ми всі туди звертаємось. Ми разом повинні навести там лад!

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
One comment on “Оздоровимо нашу районну медицину разом. Платні послуги, або як лікарі Новопсковського РТМО “заробляють” на державному майні (Відео)
  1. Ярослав сказав:

    З приводу коштів, які отримувалися за електрокардіограми. Більша частина коштів була витрачена на заміну дверей кабінету №51 (каб.функціональної діагностики) та каб.50 (каб.невропатолога). Були придбані замки для цих дверей, фарба. Були замінені водяні крани рукомийників в багатьох кабінетах. Також були придбані стенди для санбюлетнів. За ці кошти обслуговувався принтер, який роздруковував електрокардіограми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *