Навіщо нам потрібна Новопсковська районна рада?

deputatДля кожного району невід’ємною частиною владних органів є районна рада. Саме цей орган покликаний представляти  інтереси громадян, розподіляти бюджетні кошти, вирішувати нагальні соціальні проблеми.

В Новопсковському районі районна рада характеризується домінуванням «оппоблоківців», які вкупі із перебіжчиками із «Нашого краю» мають не менше 19 депутатів з 34, що дозволяє їм майже без врахування думки інших політичних сил голосувати за необхідні питання. Керує цією командою голова райради Б.Лєбєдєв.

В останньому номері газети «Перемога» (є офіційним виданням Новопсковської райради) підконтрольні Б.Лєбєдєву громадські структури чорнобильців, афганців та ветеранів висловили невдоволення діяльністю місцевих громадських активістів, звинуватили їх у популізмі та бездіяльності, і в догоду Б.Лєбєдєву заявили, що Росія ніякий не агресор, а в АТО українські воїни гинуть заради керівництва держави, а не захищають Україну від ворога.

Ми вирішили розібратись,  а що корисного роблять громадські активісти? Відмітимо невеликий перелік заходів за останні декілька місяців ГО «Моя Новопсоквщина» та всіх волонтерів та партнерів даної організації:

  • розпочато проект по захисту дітей «Це тебе стосується!», в рамках якого волонтери опікуються та надають допомогу діткам з особливими потребами та можливостями, діткам з тимчасово переміщених сімей Донбасу.
  • розпочато новий проект «Сприяння реалізації прав населення на безоплатне лікування у Новопсковському районі», який полягає в тому, що ГО «Моя Новопсковщина» буде оплачувати необхідні ліки, потрібні для лікування малозабезпечених мешканців Новопсковського району на суму до 2 000 грн.
  • розпочато проект «Оздоровлення медицини», в рамках якого місцеву лікарню змушують реформуватись та раціонально витрачати кошти, а не витягувати їх з карманів клієнтів.
  • надається інша допомога АТОшникам, переселенцям та мешканцям району.

А що ж робить Б.Лєбєдєв та підконтрольні йому депутати окрім розподілу бюджетних коштів, які складаються із наших з вами грошей?

Реалізовує програми з допомоги АТОшникам або переселенцям? Ні.

Відстоює інтереси громади та громадських організацій? Ні. Він всіляко уникає та навіть блокує будь-які намагання громадськості вплинути на райраду. Не йде мова про будь-яку співпрацю або партнерство.

Можливо відстоює ідеологічні питання громади, як-то визнання Росії агресором? Ні. На останній сесії районної ради це питання навіть не було винесено на порядок денний.

В черговий раз бачимо, що в умовах діяльності такої районної ради нам потрібне створення військово-цивільної адміністрації та розпуск райради. А пан Лєбєдєв завжди може знайти собі роботу «по-смаку» на території «братської Росії», влада якої для нього так і не стала   агресором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *