В Старобільську за придбання та зберігання боєприпасу засуджено жителя району

В грудні 2016 року Старобільською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у Старобільському районному суду у відношенні 52-річного жителя Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України, а саме у незаконному придбанні та зберіганні боєприпасів без передбаченого законом дозволу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на початку жовтня 2016 року, знаходячись біля р.Айдар в Старобільському районі, під горою знайшов корпус гранати РГН та запал до неї УДЗ, який в органи МВС України добровільно не здав, а маючи умисел на незаконне придбання та зберігання вибухової речовини без передбаченого законом дозволу, привласнив знайдене з метою використання для особистих потреб, тим самим придбав боєприпас та залишив для зберігання в куртці при собі до моменту проведення працівниками поліції огляду місця події та в подальшому вилучення вказаного боєприпасу.

За результатами розгляду суд визнав злочинця винним за інкримінований йому злочин та засудив до покарання у виді 3 років позбавлення волі із застосуванням іспитового строку.

Довідково: Санкція ч. 1 ст. 263 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Відповідно ч.3 ст.263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 О. Дубовик, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *