“Нас не чують, та вже неможливо мовчати…”

“Нас не чують, та вже неможливо мовчати…”

Шановні друзі! Я продовжую статті в форматі «як це було», або як виглядає “руський мир” в Новопсковському районі. В цій статті я приводжу конкретні докази поведінки угруповання Новопсковської районної ради, як вони, використовуючи релігію, місцеві ЗМІ та свій вплив на робочі колективи, брехнею підбурювали людей до війни та проти своєї країни!

Після нашої ходи під прапорами України з’являються  місцеві політичні «експерти» такі як Старостіна (хто така – не знаю й сьогодні) та Т.Андрущенко (заступник головного редактора «Перемоги»). Вони в один голос починають брехати, як сильно люблять Україну, її мову, що вони не можуть мовчати, їх не чують. А самі так сильно хочуть жити з Росією, що їм нічого більше не залишається, як звернутись до Росії за допомогою, так писала в одній із своїх статей Андрущенко. Також пишуть, що фашистська влада чорною тучею надвигається  на жителів східної України, що їх називають сепаратистами, а тому натравлять на них українську армію. Вони в своїх статтях скаржаться на низький рівень життя, пишуть, яка погана влада була за всі роки незалежності України, як вона грабувала народ.

7

А тепер, шановні громадяни, дивіться, що насправді відбувалося! Андрущенко та Стрельцов більше 10 років керують нашою районною газетою «Перемога». За цей час, в нашому районі під керівництвом партії регіонів та комуністів було знищено молокозавод, теплиці, Айдар-ан-М’ясо, стільки малих та великих  підприємств було знищено, цей перелік можна продовжувати ще довго. Від бездарного розпорядження комунальним майном нашими районними депутатами збанкротували більшість комунальних підприємств, таких як комунгосп, водоканал, автопарк, які завжди потрібні громадам, та інші. Тепер вони використовуються приватними власниками.  В лікарні та школах налагодили побори коштів з людей. Наш район знищували методично крок за кроком, люди не маючи роботи тисячами почали їздити до Росії на заробітки. А такі, як Андрущенко та Стрельцов, продовжували годувати людей брехнею. Вони співали солодкі пісні, як на будівлі клуба замінили дах, як партія регіонів подарувала шкільний автобус та замінила вісім вікон в школі, про безкінечні нагородження, подяки та про почесних громадян району, при яких все руйнувалося.  Наведу приклад їхньої брехні сьогодні.

peremoga_medicine

Ось лікарня, та зрадник нашої держави Лебєдєв, який з пафосом показує початок ремонту в хірургії. Кошти, які було виділено на ремонт, надійшли субвенцією з обласного бюджету, а саме нам їх надала наша держава. Лебєдєв особисто не має жодного відношення до виділених коштів.

Так ось як виглядає наша хірургія сьогодні! Роботи по ремонту повинні були бути закінчені ще чотири місяці тому. Не зроблено ще й половини!

Ця брехня ллється на жителів Новопсковського району вже більше 10 років, переплітаючись з російською ідеологією та «братським» народом. За ці роки знищений Новопсковський район місцевими «князьками», такими, як Чернявський, Лебєдєв, та тими, хто їм прислужував. Вони перетворюють наш район на район жебраків, постійно «кляньчущіх» гроші з державного бюджету. Це і є «руський мир» – думати за свій карман, грабуючи при цьому оточуючих людей, свою землю та державу.

Що коїться далі? Коли такі, як Андрущенко, Стрельцов та місцеві «політичні експерти» промили мізки своєю брехнею мешканцям району, до справи береться важка артилерія – ціла свита залежних один від одного керівників, депутатів, голів сільських рад  та благочинного Новопсковського району  православної віри московського патріархата. Вони звертаються до мешканців району! Ось це звернення!

10

Всю цю маячню рабів читати не обов’зково, хоча зрозуміти,- як діяло це угрупування, рекомендую. Цікаві прізвища тих, хто підписався під цим зверненням. Багатьох з них не знаю й знати не хочу, але на окремих дуже хочу зупинитись.

З таким, як Чернявський С.С., все зрозуміло, ми робили не одну публікацію стосовно його діяльності, це один з кукловодів всіх цих рабів, такий собі карабас-барабас. Поки ми з вами шановні мешканці району чуби рвали один одному, він спокійно вивозив своє майно до Росії. Цей негідник, який протягом десятиліть був при владі у районі, загарбав два колгоспи собі та сину, знищів все, що міг, та й наприкінці привів війну.

Дивиться, ось вам і Мага С.С., головний лікар нашої лікарні. Як працює Новопсковське РТМО, ми вам, шановні мешканці району, вже довели конкретними документами та доказами. Майже за двадцять років ця людина знищувала нашу лікарню, залишивши коробок, на якому відмивалися та зароблялись  гроші простих людей.

Наступний – це Росоха М.М. Це і є той благочинний московського патріархату, про якого я теж неодноразово говорив. Він повністю знищів православну віру, ця людина стала тим прикладом віри, яким бути не можна. Підло використовуючи слово Боже, він вів свій приход до зради своєї країни. Він до останнього розпалював ворожнечу між людьми. Спровокував збір підписів серед приходу проти Київського Патріархату, люди зі злобою та образами збирали підписи в церквах, магазинах, та бігали по Новопскову. Ця людина взяла на себе не тільки відповідальність за духовний мир, який він сам і спотворив, він був депутатом району, який відповідає за зруйновані підприємства та побори в державних установах.

Ось вам, шановні громадяни, і Стрельцов Є.М. Цей брехливий журналіст, який прислужуючи всім, хто був при владі, брехав нам роками. Жодної статті від нашої громадської організації він  в районній “Перемозі” так і не опублікував. Яку я не надавав, він не друкував, ні особисто від мене, ані від громадської організації. Тільки брехня, багнюка, піар своїх господарів та мильні опери, як в нашому районі все добре.

В цьому переліку прізвищ, є і Белік С.П. – сьогоднішній голова районної державної адміністрації Новопсковського району. На одному із зібрань йому співчували Сюсюк та Нестеренко (керівники ветеранської та чорнобильської організацій), мовляв, Сергію Петрович діватись тобі нікуди, приходиться Україні підспівувати.

Жоден з них не шкодує, від жодного з них не було публічної заяви про скоєне. Десятиліття  знищуючи наш район, вони закликали нас зрадити свою країну. Ось вам руський мир, з яким вони так вдало змішують усіх. Коли говориш Росохі що він був депутатом, торгує у церкві, встановив тарифи, то він починає кричати, мов приход та православна віра в небезпеці, нас з вами хочуть з лайном змішати. Коли кажеш Стрельцову і Андрущенко, що вони брехуни, які брехали людям десятиріччя, вони кажуть, що ми їх намагаємося обмовити, що ми брехуни. Прийшовши до Маги С.С. (головного лікаря), ми йому говоримо, мов що у нього в лікарні з людей гроші беруть, що вони на нас з вами заробляють сотні тисяч гривень, що на нашу лікарню постійно скаржаться люди за хамське обслуговування, а Мага каже: “Дивіться лікарі, нас з вами ображають, лікарів зневажають!”.

Ні, шановні, ви не є всі, ви є конкретні люди, які своїми діями та використовуючи свій вплив на людей привели до нашої країни війну. Ви були готові відділитись від України, думаючи тільки за свої теплі міста, за допомогою яких обдирали населення району. Ви стояли на ряду з усіма можновладцями, які грабували нашу країну, та, зазиваючи руський мир в наш дім, намагалися залишитися при владі. Ніхто із вас протягом десятиліть не думав за людей, а тим паче за країну. Війна в нашій області – це не вина майдану та ще когось в Києві, ось вам конкретні докази вашого руського мира, який ви кликали до нас додому.

8

9

Ось хто ввів війну в нашу оселю! Прийдуть роки, коли в історії нашого району вас будуть називати зрадниками. Я в цьому впевнений!

1213

Всі ці люди настільки слабі, вони готові звертатися до Росії та будь-кого, аби навели лад в районі. Самі вони будуть ходити платити в лікарні, будуть вирішувати питання у паспортному столі, мовчки дивитись на розбиту хірургію. Наші діти ходять їсти до брудних їдалень в школах, на наших очах ремонтують дороги, які через місяць становляться ще гіршими. Наша віра на наших очах перетворилась на заробіток грошей, використовуючи людей на виборах.

Ось вам те, чому до нас прийшла війна, ось вам той руський мир, в якому ми жили. Нас з вами продали за нашими спинами, під гаслами, що ми всі разом, ми – східна Україна. Ось такі місцеві батюшки, депутати та  керівники підприємств, конкретні люди, які не скриваючи себе, допомагали знищувати нашу інфраструктуру та державу і нас перетворюючи разом з собою в рабів!

З повагою, Єгор Потоцький, ГО «Моя Новопсковщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *