Старобільський магнат Валерій Пахниц

Незважаючи на початок процесу очищення органів влади від прихильників сепаратизму та тероризму, корупціонерів та злодії, багато з них ще залишаються негласними керманичами регіону.

Типовим представником таких «авторитетів» є й Пахниц Валерий Михайлович, екс-голова Старобільської районної держадміністрації, екс-голова районної організації Партії регіонів.

Ще за часів Кучми, працюючи на держслужбі, Валерій Пахниц вирішив збільшити собі зарплатню, отримавши надбавку за кандидатський ступінь. Маючи дуже далеке відношення до науки, ніколи не займаючись ніякими дослідженнями у сфері рослинноводства, він просто купив текст дисертації «Густота растений разновременно созревающих биотипов подсолнечника в условиях восточной части северной Степи Украины» у професора М.І. Дранищева, присвоївши чужі досягнення.

Просуваючись по службі, Пахниц керував управлінням фінансового моніторингу ОДА, де вдало покривав бюджетні махінації своїх покровителів з Партії регіонів. Його хист не залишився не поміченим, і Валерій Михайлович був удостоєний честі очолювати Старобільську районну держадміністрацію, а згодом і діяльність «регіоналів» у районній раді.

У 2011 році Валерій Пахниц у стилі керманича регіоналів Бандюковича прибрав до рук своєї «Родини» комунальний дитячий санаторій «Сосновий», організувавши ТОВ «Сосновий», якому і відійшло майно. У подальшому, замість оздоровлення дітей, у «Сосновому» було організовано приватну водолікарню. При чому, певно через природну сором’язливість, на всі питання щодо конкретного власника нового ТОВ розводив руками: «не моє, не чув, а хто власник – не знаю…»

Трохи пізніше Пахниц вирішив розширити свій «водний бізнес», приватизувавши через третіх осіб і Старобільську міську водолікарню.

Дуже знадобився досвід Пахница у «прописуванні» на черговий депутатський термін до Верховної Ради «дідуся сепаратизму» Віктора Тихонова. Саме за вказівкою, і навіть за безпосередньої участі Пахница у 2012 році організовувалися «зустрічі з виборцями», на яких розповідалося про величезний внесок Тихонова у розбудові району, проведення ним ремонтів районного Палацу культури, центральної площі та парку. Насправді ж, все це робилося у рамках планових заходів за бюджетні кошти платників податків.

Цікаво, що під час таких заходів повністю прибиралася державна символіка, а головною прикрасою сцени для виступів ставала георгієвська стрічка… А під час вступних промов Пахниц особливо напирав на те, що Тихонов є … одним з організаторів Сєверодонецького з’їзду 2004 року, що видавалось ним за неабияку заслугу кандидата! Забезпечивши перемогу Тихонову на виборах, значною мірою завдяки адмінресурсу, голова Старобільських регіоналів не покидав свого патрона і надалі.

У скрутні для країни часи, саме за сприяння Пахница у Старобільську буйним цвітом розплодилися різноманітні сепаратистські групи, які всіляко зривали вибори Президента України та схиляли народ до участі у протизаконному референдумі.

Очевидно, що перебування Валерія Пахница в Старобільскій райраді, як і взагалі існування в ній колишніх регіоналів, є цілком неприпустимим! Геть з району, кровосісі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *