Новопсковське РТМО сьогодні переживає непрості часи

Практично всіх мешканців району бентежить доля нашої лікарні. Наш проект «Прозорість фінансування медичних послуг у Новопсковському РТМО» при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження» визвав доволі великий резонанс, як серед місцевого населення, так і в колі лікарів. Фактично, робота по лікарні продовжується й сьогодні. Після розголосу щодо порушень роботи лікарні наш депутатський корпус району таки вирішив створити комісію щодо перевірки Новопсковського РТМО. Але є ще інша думка, чому створили цю комісію. Коли районні депутати «протягували» луганську будівельну фірму, яка стала підрядником щодо ремонту хірургії в Новопсковському РТМО, між головним лікарем Магой С.С. та головою районної ради Лебедєвим Б.В. виник конфлікт інтересів. Ремонт в хірургії явно був «непростий», ми з цього приводу робили не одну публікацію, попри закінчення усіх строків виконання робіт його не закінчено  й сьогодні. До цього лікарня працювала в старому режимі, рік районні депутати не помічали порушень, хоча вони є прямими керівниками лікарні. Але ж так чи інакше, вже на сьогоднішній день прийняте таке рішення на сесії Новопсковської районої ради:

 

 

 

НОВОПСКОВСЬКА РАЙОННА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

07.02.2017                                                                                                                        смт.  Новопсков                                                                                                                  № 13/__

 

Про звільнення Маги Сергія Станіславовича

з посади головного лікаря Новопсковського

районного територіального медичного об’єднання

 

Керуючись п.8 ч.1 ст.36 КЗпП України, п. 20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 3.2. Розділу ІІІ «Управління Новопсковським РТМО» Статуту Новопсковського РТМО, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 20.12.2016 №151, Розділом 3 «Порядок звільнення керівників» Положення про порядок призначення та звільнення з посади, укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, в тому числі закладів, спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новопсковського району,  затвердженого рішенням районної ради від 21.10.2011  №9/13 зі змінами, пунктами 8, 9 Розділу ІІ «Права та обов’язки сторін», п.20 Розділу ІV «Відповідальність сторін. Розв’язання спорів», п.п.1, 2, 4, 10 п.23 Розділу V «Внесення змін і доповнень до контракту та припинення його дії» контракту укладеного з головним лікарем Новопсковського РТМО від 29.04.2015 року,  враховуючи інформацію Літвінової О. П., заступника голови районної ради, голови комісії з перевірки Новопсковського районного територіального медичного об’єднання, створеної відповідно до розпорядження голови Новопсковської районної ради від 21.11.2016 року №136 та рекомендації президії районної ради та постійних комісій районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати незадовільною роботу головного лікаря Новопсковського районного територіального медичного об’єднання Маги Сергія Станіславовича щодо виконання ним функціональних обов’язків, ведення фінансово-господарської діяльності, збереження та ефективності використання майна, закріпленого за закладом.
  2. Звільнити Магу Сергія Станіславовича з посади головного лікаря Новопсковського районного територіального медичного об’єднання згідно з п.8 ч.1 ст.36 КЗпП України. Датою звільнення Маги Сергія Станіславовича з посади головного лікаря Новопсковського районного територіального медичного об’єднання встановити перший робочий день після закінчення періоду його тимчасової непрацездатності.
  3. Доручити голові районної ради видати розпорядження про дострокове розірвання контракту, укладеного з головним лікарем Новопсковського районного територіального медичного об’єднання Магою Сергієм Станіславовичем від 29.04.2015 року та звільнити його з займаної посади згідно з п.8 ч.1 ст.36 КЗпП України в перший робочий день після закінчення періоду його тимчасової непрацездатності.
  4. Оприлюднити Довідку про перевірку Новопсковського РТМО від 19.01.2017 року на офіційному веб-сайті Новопсковської районної ради та в районній газеті «Перемога».
  5. Направити дане рішення районної ради та копію Довідку про перевірку Новопсковського РТМО від 19.01.2017 року з доданими матеріалами до правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів реагування.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів.

 

 

Голова районної ради                                                                                                                                                                                                                          Б.В. Лебедєв

 

 

Що ж буде відбуватися далі? Лебєдєв Б.В. вже представив нового в.о. головного лікаря Мотунова Н.А. –  керівника Белолуцької лікарні, Знову, ні тобі обговорювань, ні звернень до колективу лікарні з надання пропозицій. Ставиться чергова підконтрольна людина. Білолуцька лікарня далеко не є зразком лікарського закладу, за багато річну працю Мотунова Н.А. керівником Белолуцької лікарні  лікарня ставала тільки гірша. Хоча він був депутатом районної ради як від партії регіонів, так і сьогодні від опозиційного блоку та мав всі важелі для розвитку лікарні. Під час реалізації проекту ми мали можливість побувати в цій лікарні, все те ж саме, стоматологи не платять за оренду приміщення, також не зрозумілий підхід до платних послуг та благодійних внесків. Акт перевірки було умисно направлено лише на головного лікаря Новопсковського РТМО Магу С.С., який без сумніву робив порушення, але ж все теж саме тільки в менших розмірах робилось і в Білолуцькій лікарні, яка дивним чином не потрапила до перевірки. І ще одне важливе питання, хто з наших депутатів буде відповідати за всі нанесені збитки, яки були оприлюдненні в звіті комісії. Районна рада є  головним Органом управління майном та несе повну відповідальність за використання цього майна, виділення, використання бюджетних коштів Новопсковським РТМО. Ми маємо винного головного лікаря, але ні Лебедєв, ні та більшість, яка повинна «ефективно» контролювати роботу лікарні, не несуть ніякої відповідальності. Ось вам шановні громадяни найстрашніша біда в цієї історії, немає відповідального в головному органі управління!

 

Нашу лікарню ми з вами можемо ще врятувати, для цього її потрібно зробити відкритою, лікарі  повинні надати населенню району пропозиції щодо подальшої роботи. Відповідальні особи від районної ради за нашу медицину, яких судячи з усього немає, спільно з лікарями  повинні розробити план та подати пропозицію щодо утворення округу. Утворення госпітальних округів залежить не від держави, а від місцевої громади, яку, на жаль, представляє районна рада, більшість якої складає опозиційний блок, практично з тих самих депутатів, які й привели наш район до занепаду.

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *