Негативні наслідки вживання алкогольних напоїв

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення за фактом тяжких тілесних ушкоджень 43-річному жителю м.Старобільська.

Так, влітку 2016 року 61-річний житель міста Старобільська прийшов до магазину «Заєрок» з метою розпиття спиртних напоїв. На підставі раптово виниклих неприязних відносин останній вступив в словесний конфлікт з раніше знайомим йому чоловіком 43-річним жителем міста Старобільська, який разом зі своїми знайомими розпивав спиртні напої за магазином, під час якого 61-річний житель спричинив потерпілому тілесні ушкодження. На місце події прибули співробітники поліції та карета швидкої допомоги. Потерпілого було госпіталізовано до лікарні, де він 21 день знаходився на лікуванні з приводу завдання йому тяжких тілесних ушкоджень.

Санкція статті 121 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

Старобільським районним судом винесено обвинувальний вирок та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на п’ять років з іспитовим строком.

Старобільською місцевою прокуратурою в інтересах КУ «Старобільське РТМО» заявлено позов до обвинуваченого жителя міста Старобільська з метою відшкодування коштів, витрачених на лікування потерпілого, на суму понад 4 тис. грн., який судом задоволений в повному обсязі.

Михайло Жданов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *