Право вибору та відповідальність за свій вибір

Скажіть, будь ласка, мешканці Новопсковського району, куди ж поділися ті натовпи людей, які так бадьоро марширували на мітингах «фашизм не пройдет» та з прискоком бігли на референдум голосувати «за дружбу с рассией»?

Ви брали на себе відповідальність, казали що життя стане краще, активно боролись за свою ідею, дуже часто ображаючи та погрожуючи людей з іншою думкою.

Сьогодні при владі представники вашої думки в нашому районі. Голова районної ради Лебєдєв Б.В. чітко несе вашу ідею. Ви, засліплені ненавистю до всього українського, бігли голосувати за опозиційний блок, що привело до влади людину, неспроможну відповідати за свої слова та дії. Де ж ви тепер – таксисти, вчителі, робітники лікарні, підприємці та ті, хто їздить працювати до Росії? Що покричали, пофиркали привели зрадника Лебєдєва до влади в районі і на цьому все?

Сьогодні, фактично, в районі йде протистояння між новим та старим життям. Великий крок назад було зроблено, коли ви обрали головою нашої ради людину, яка фактично є співучасником та організатором сьогоднішньої війни в нашій області.

Уявіть собі, як до нього відносяться на різних щаблях влади, починаючи з області та закінчуючи в Києві. Як би Лебедєв сьогодні не роздував щоки, дурячи вам голови, клеймо зрадника він вже ніколи не змиє.

Продовжуючи політику з позиції «роботадавця» та не вигадуючи нічого нового, він йде по налагодженим схемам «папєрєдніков», розставляє «своїх» людей, які, як і він сам, нам вже показали за багато років, що вміють тільки красти, руйнувати та вірно служити господареві.

Державою виділяються шалені кошти  на ремонти, але ми всі бачимо, як бездарно їх витрачає районна влада. Кудись подівались і борці за «дружбу с расией», як різко їх перестала хвилювати судьба нашого району. Лікарня ще під питанням, Пенсійний фонд вже переводять в Марківку, в поліції скоротили ізолятор тимчасового тримання та перевели в Білокуракине.

До цього практично ті ж самі люди, які сьогодні при владі у районі, більше десяти років руйнували підприємства та установи району. Так яке життя ви нам пропонували, коли бігли на референдум?

Ну, такі як Лебєдєв і Чернявський, тут зрозуміло, вони служили своїм господарям, заробляючи на нас з вами великі кошти. А Ви за що? За зруйновані підприємства, а може кожен за своє тепле містечко, за хабарі, які ми з вами носили практично до всіх державних установ? Чи, може розуміючи свою повну неспроможність, слабкість, ви бігли звати до нас додому війська іншої держави, які за нас з вами мали би навести лад в нашому домі.

Ми бачили, як лікарі можуть бути солідарними по відношенню до нашої громадської організації, як вони захищали своїх колег. А де ця солідарність по відношенню до районної влади? Вимагання гідних умов праці, забезпечення, премій, пропозиції щодо роботи лікарні та керівників (сьогодні вам знову нав’язали теж саме).

Якщо вас, робітники лікарні, бібліотеки та інших державних установ змушують залежати та не цікавляться вашою думкою, то така влада не має права на існування в нашому районі.

Якщо влада бреше, а вона бреше, ми бачили, як Олена Чертова намагалася брехати в бібліотеці, як вона любить Україну, а сама є представником районної ради, яка в свою чергу є засновником та контролює  газету «Перемога», в якій мерзотою називають лозунг “Слава героям України” та служить при цьому зраднику. То ж така влада не має права існувати в районі.

Ми – є вільні люди, українці, ми маємо спокійно працювати в нашій державі, не кланяючись та маючи свою відкриту думку. І поки ви будите тягнути цих служак системи та після того, як самі їх обрали, стояти в сторонці й робити кругли очи, казати, “А я його не вибирав”, як це було з Чернявським, так сьогодні і з Лебедєвим. Ніякий “путін” вам не допоможе!!!

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
2 comments on “Право вибору та відповідальність за свій вибір
  1. Василь сказав:

    Я думаю, що руйнування району почалося набагато раніше, чім до влади прийшов пан Лєбедєв, ми всі бачили, що чернявський зруйнував молокозавод, хлібопікарню, м’ясокосний завод, кирпичний завод, кафе соснове і багато іншого. То де ми тоді всі були, я наголошую – ми?! А ми всі стояли і дивились на цього царька, як він багатіє, і мовчали. І зараз мовчимо.

  2. Василь сказав:

    І мовчимо далі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *