В Новопскові засуджено ґвалтівника до покарання у виді 3 років позбавлення волі

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно мешканця смт. Новопсков за фактом зґвалтування.

Встановлено, що 33-річний чоловік, прагнучи задовольнити свою статеву пристрасть, долаючи здійснюваний фізичний опір потерпілої, пов’язаний з небажанням вступати з ним в статеві зносини, застосувавши фізичне насильство й проти волі потерпілої здійснив з нею насильницькі статеві зносини, спричинивши їй при цьому тілесні ушкодження.

25.01.2017 вироком Новопсковського районного суду вказаного громадянина визнано винним та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, однак вирок не набрав законної сили у зв’язку з його апеляційним оскарженням.

Крім того, 27.02.2017 Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт з угодою про примирення між потерпілою та підозрюваним в кримінальному провадженні стосовно мешканця смт. Новопсков за фактом зґвалтування та насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом.

На даний час справа перебуває на розгляді суду.

 

 

 

 Є.О. Сукач, начальник Новопсковського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *