Координаційна нарада керівників правоохоронних органів Старобільського району

03 березня 2017 року під головуванням керівника Старобільської місцевої прокуратури Бєлянського А.М. відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан запобігання і протидії злочинності та кримінально-караній корупції у Старобільському районі за період  2016 року.

В роботі наради прийняли участь керівники правоохоронних органів району, керівництво Старобільської районної державної адміністрації та Старобільської районної ради.

Виступаючи, керівник місцевої прокуратури Бєлянський А.М. та прокурор місцевої прокуратури Войтенко А.І. надали аналіз стану злочинності у Старобільському районі протягом 2016 року.

За ініціативи керівництва Старобільської місцевої  прокуратури створено міжвідомчі робочі групи, у тому числі щодо виявлення та розслідування кримінальних правопорушень з ознаками корупції.

Спільно з органами Національної поліції, фінансових розслідувань та Служби безпеки України здійснено ряд заходів з метою поліпшення криміногенної ситуації в районі. Завдяки вжитим заходам, які були спрямовані на зниження рівня злочинності, вдалося досягти позитивних зрушень у сфері боротьби зі злочинністю, однак наразі ця проблема продовжує залишатися вкрай гострою й вимагає великої уваги та скоординованих системних дій з боку правоохоронних органів.

Заходи щодо профілактики та запобігання злочинності сприяли  тому, що у 2016 році у районі, більш ніж у двічі, зменшилась кількість особливо тяжких злочинів: з 5,0% до 2,1%.

Попри деяку стабілізацію рівня підліткової злочинності, залишається проблемним питання втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

Активізовано протидію корупційним злочинам, за результатами розслідування яких до суду направлено 3 обвинувальні акти.

Спостерігається негативна тенденція щодо числа крадіжок і грабежів на території району, кількість яких збільшилась відповідно на 36,1 % та 28,6 %. У той же час кількість розбоїв суттєво зменшилась.

Як зазначив, керівник місцевої прокуратури Бєлянський А.М., потребує подальшої уваги діяльність щодо виявлення порушень у сфері протидії корупції, земельних відносин та у бюджетній сфері.

Учасники наради у своїх виступах приділили увагу результатам роботи щодо профілактики боротьби зі злочинністю, посиленню роботи з протидії кримінально-караній корупції, причинам вказаних правопорушень та заходам щодо їх усунення.

За підсумками наради, з урахуванням пропозицій та доповнень, прийнята постанова координаційної наради, якою передбачено вжиття спільних заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи правоохоронних органів, налагодження належної взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері боротьби зі злочинністю та кримінально-караною корупцією в районі.

 

 

А. Бєлянський, керівник Старобільської місцевої прокуратури, старший радник юстиції

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *