В Новопскові судитимуть місцевого мешканця за вчинення корупційного правопорушення

 

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за фактом пропозиції та надання ним неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

Встановлено, що раніше суджений мешканець смт. Новопскова Луганської області, 15.09.2017 незаконно придбав, виготовив та зберігав наркотичні засоби, після чого 16.02.2017 запропонував та надав т.в.о. начальника сектору превенції Новопсковського ВП ГУНП в Луганській області неправомірну вигоду у розмірі 1 600 грн. з метою вирішення питання щодо непритягнення його до кримінальної відповідальності за вказаним фактом за ч.2 ст.309 КК України.

20.02.2017 особі процесуальним керівником Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК   України (пропозиція службовій особі надати їй  або третій особі неправомірну вигоду за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує або обіцяє неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

28.02.2017 за результатами проведення досудового розслідування обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено до Новопсковського районного суду для розгляду.

 М.М. Сичов, прокурор Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури, радник юстиції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *