Звідки на Донбасі беруться ватники?

 

Продовжую  нагадувати вам, шановні Новопсковці,  як і хто кликав війну в нашу Луганську область. Сьогодні напишу про з глузду з’їхавший натовп, який дивним чином з українців перетворився в новоросів. На них йшов фашист, хунта, Америка, ну й звісно гейропа. Новопсковські новороси взяли в руки червоний серп та молот, обвішалися колорадськими стрічками та пішли в наступ. Тим паче, що районні депутати на чолі з Чернявським та з благословення благочинного Михайла Россохи надали добро своїм холопам відкривати рота. Те, що вони десятиліттями нищіли наш район, холопи цього не бачать, в них очі налилися кров’ю. Усвідомлюючи свою нікчемність, вони стають агресивними, починають ненавидіти все українське. Так хто спасе віру православну, хто захистить пам’ять дідів наших, «руський мир в опасности»! В них наодріз відключився мозок, український прапор став, як червона ганчірка для бика. Якщо ви бачите цих новоросів сьогодні, запитайте в них, як це можливо забути свого діда? Чи якщо на лоба не причепив стрічку та не ореш на кожне 9 травня «про великую Победу», в котрій мільйони людей загинули, то тоді ти вже є зрадник, посібник хунти та фашист.

Що ж робити нашим новоросам Новопскоським, хутна йде, а жити то хочеться. Фашисти мочать всіх, треба расєюшку звати. Брати прийдуть, вб’ють хунту і нам тут лад наведуть. Дивиться, мовляв, як в Росії все чудово, не життя, а казка, і путін там майже святий. Ну а те, що країну зрадити потрібно, так ми і ніколи українцями не були, ми русскіє, але можемо і новоросами стати, тільки не в “гейропу”. Ну а про піндосів, так зовсім балакати нічого.  І ось зібралось близько 400 чоловік самих збожеволілих, вірно відданих новоросів. Які тут жили та живуть поруч з нами, на очах яких руйнувався наш район, на їх очах всі ці регіонали знищували комунальні підприємства та обирали людей, де тільки можливо. Але наші новороси можуть по за кутами та поза спинами вихвалятися один перед одним. Кричати про погану країну, яку самі вбивали. Звинувачувати політиків, яких самі все життя вибирали, або не вибирали. Звинувачувати весь світ в нашому поганому житті. Не задумуючись й на хвилину, як самі низько впали, продавшись за стрічки, сподіваючись отримувати російську зарплатню та пенсії, свою землю, країну. Як вам живеться сьогодні, новороси Новопскова? Ви продовжуєте лаяти хунту, яка підняла тарифи, ви, звісно проти війни, тобто за мир. А коли звали в наш дім Росію, чого ви хотіли? А хотіли ви, щоб вбивали хунту та фашистів, котрих ви, звісно, ніколи не бачили, тому що, крім як до Росії, більшість з вас ні куди не їздила, та і в Росії  на вахтах більшість з вас рабами живе у вагончиках, де ви нічого не бачите, працюєте з ранку до вечора.  Це таке майбутнє ви нам пропонували та нашим дітям, працювати рабами у Росії? Бо наші підприємства ваші улюблені комуністи та регіонали, а нині – опоблоковці, вже зруйнували!

Якщо ви, новороси продовжуватимете в тому ж духі, так з цього лайна й ваші правнуки не вилізуть. Ненавидіти та руйнувати легко, ви пішли саме тим шляхом!

 

Є. Потоцький, ГО “Моя Новопсковщина”

 

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *