“Інженери Порозуміння”. Навчальна програма в сфері побудови миру через відновлення соціальних зв’язків та врегулювання конфліктів

Поширюємо інформацію від наших друзів про початок однорічної школи в Києві для фасилітаторів діалогу “Інженери Порозуміння”. Це безпрецедентна інтенсивн​а навчальна програма в сфері побудови миру через відновлення соціальних зв’язків та врегулювання конфліктів.

На учасників програми чекає 60 днів тренінгів ​з Ненасильницького спілкування, фасилітації діалогу, медіації, коучингу, ведення переговорів, технік роботи з посттравматичним синдромом і психоемоційною травмою тощо від ​визнани​х​ міжнародних спеціаліст​ів​, а також супровід і ​під​тримка під час активної практики у громадах на місцях.


​Впродовж усього періоду програми​ ​майбутні Інженери Порозуміння проживатимуть у спільноті школи​ з метою повноцінного занурення в атмосферу навчання​, а між тренінгами повертатимуться додому, щоб виконати домашні завдання і засвоїти знання, здобуті під час тренінгів.

До участі в конкурсі запрошуються кандидати з Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької і Одеської областей, які мають щонайменше 3-річний досвід роботи після здобуття освіти.

Відбір учасників триватиме до 20 березня 2017 року ( до 23:00).

Ми очікуємо, що про навчання Інженерів Порозуміння дізнаються ті, хто мріє присвятити себе справі побудови миру через налагодження діалогу, а тому дуже просимо вас долучитися і поширити інформацію своїми мережами.

Б​ільше про програму можна ознайомитися за посиланнями:

​Вдячні вам за підтримку!

​З найкращими побажаннями, Роксолана Мельник, координатор партнерства

Українськ​ий​ центр Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності”
Ukrainian Centre for Nonviolent Communication* and Reconciliation “Dignity Space”
+38050 2818047 || www.facebook.com/prostir.hidnosti || DignitySpace@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *