Засуджено особу за втечу з-під варти

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно громадянина України, який вчинив втечу з-під варти. 

Досудовим розслідування встановлено, що обвинувачений був засуджений та перебував під вартою за вчинення злочину передбаченого ч.3 ст.186 КК України (грабіж) до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

У листопаді 2019 року під час конвоювання працівниками поліції до ізолятору тимчасового тримання м.Старобільська, маючи умисел на втечу з-під варти, останній, вийшов разом з конвоєм з адміністративної будівлі Старобільського відділу поліції, та зник в невідомому  напрямку.

За результатами проведених поліцією оперативно-пошукових заходів, наступного дня втікача було затримано в Новоайдарському районі Луганської області.

Під час судового розгляду, обвинувачений вину у скоєному кримінальному правопорушенні визнав повністю.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання за сукупністю вироків у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

А. Ніколаєва, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *