Місцевого мешканця звільнено від кримінальної відповідальності за добровільну здачу боєприпасів правоохоронним органам

Досудовим розслідуванням встановлено, що в квітні місяці житель Старобільського району знайшов в лісосмузі патрони калібру 5,45 мм. у кількості 41 штуки, які в подальшому добровільно здав до Старобільського ВП ГУНП у Луганській області.

Старобільським відділом поліції після отримання вказаних боєприпасів одразу внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 263 КК України як придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Згідно ч. 3 ст. 263 КК України особи, які добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності.

За результатами досудового розслідування стосовно особи, яка добровільно здала боєприпаси, Старобільською місцевою прокуратурою спрямовано до суду клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності.

В процесі розгляду клопотання суд погодився з доводами прокурора та виніс ухвалу про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Нагадую, що у разі виявлення працівниками поліції зброї, бойових припасів та вибухових речовин у громадян, відповідно до чинного Кримінального кодексу України, передбачається кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі до 7 років.

О. Дубовик, прокурор місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *