Сварка під чаркою. Тілесні ушкодження, несумісні із життям

 

17.03.2017 Сватівським районним судом засуджено жителя Перевальського району Луганської області, який після звільнення з місць позбавлення волі в 2012 році продовжив вчиняти кримінальні правопорушення на території Луганської області, в  тому числі, і в нашому місті.

Згідно встановлених судом обставин, між останнім та його товаришами, які також раніше засуджені за різні злочини, в ході спільного розпиття алкогольних напоїв  виникла сварка з приводу належності кожного із них до того чи іншого місця в злочинній ієрархії.

Як наслідок,  останній спричинив одному із своїх друзів близько 30 ударів руками, ногами та металевим совком для сміття по різним частинам тіла. Через деякий час потерпілий помер.

Згідно висновку судово-медичного експерта смерть потерпілого виникла внаслідок нанесених йому тілесних ушкоджень приблизно через 2-4 години після їх спричинення.

Злочинцю призначено покарання за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) у вигляді 7 років 1 місяця позбавлення.

 

 

О. Голубов, начальник Сватівського відділу

Старобільської місцевої прокуратури, старший радник юстиції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *