За фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою засуджено мешканця Старобільська

Старобільською місцевою прокуратурою  до суду спрямовано обвинувальний акт за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою, тобто вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України (шахрайство).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2016 року мешканець міста Старобільська, здійснюючи послугу з  ремонту скутера, шляхом зловживання довірою, заволодів чужим майном та розпорядився вказаним транспортним засобом на власний розсуд.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні інкримінованого йому кримінального правопорушення та призначено покарання у виді двох років обмеження волі із застосуванням ст. 75 КК України (звільнення від відбування покарання з випробуванням).

Довідково: Санкція ч.1 ст.190 КК України передбачає покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот сорока годин, виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

 

 

Я. Савченко, прокурор місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *