ГО “Моя Новопсковщина” для учнів початкових класів влаштувала свято «Мандрівка країною іменинників»

 

День народження – надзвичайне свято, яке діти з нетерпінням чекають і дуже полюбляють. Кожен з них жалкує, що день народження відзначається один раз на рік, і коли він закінчується, вони починають сумувати. Але, щоб цього не сталося, ми вирішили зібрати всіх іменинників на свято.

11 квітня ГО «Моя Новопсковщина» при співпраці з Новопсковською районною бібліотекою для дітей спільно з Новопсковською селищною бібліотекою-філією в рамках проекту по захисту дітей “Це тебе стосується! за фінансової підтримки благодійної організації «Mercy Corps» провели свято «Мандрівка країною іменинників» для початкових класів Новопсковської газопроводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В ході заходу на чарівному літаку діти відправилися на Острів Привітань, де побували на галявинах: «Оригінальний оркестр», «Загадки», «Естафетні шорти», «Заплети косу», «Печера», «Веселка», а також потрапили на смачну галявину «Кафе сюрпризів».

Веселі розваги, захоплюючі конкурси, дотепні жарти, танці дарували дітям гарний настрій та сприяли тому, щоб це свято їм запам’яталося надовго.

 

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *