Мешканцю Старобільського району за зберігання вибухових речовин призначено покарання у вигляді позбавлення волі на три роки

В квітні 2017 року Старобільським районним судом визнано винним жителя Старобільського району в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на три роки з іспитовим строком.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що в січні 2017 року під час проведення працівниками Національної поліції санкціонованого обшуку домоволодіння мешканця Старобільського району виявлено та вилучено осколкову гранату РГД-5 з запалом, визнану висновком експерта придатною до вибуху, яку вказаний мешканець незаконно придбав, зберігав та носив без передбаченого законом дозволу.

Довідково: Санкція ч. 1 ст. 263 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Крім того, ч. 3 ст. 263 КК  України передбачено, що особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першої або другої цієї статті звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 

 

 

 

О. Жадан, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *