На Луганщині учасника терористичної організації «ДНР» засуджено до позбавлення волі

Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі мешканця міста Донецька у діяльності не передбаченого законом збройного формування (ч. 2 ст. 260 КК України).

 

Встановлено, що в травні 2015 року мешканець міста Донецька добровільно увійшов до структурного підрозділу непередбаченого законом збройного формування, який діяв на території міста. Останній брав участь в охороні об’єктів на території міста, перевіряв документи на незаконно облаштованих блокпостах та з іншими учасниками так званого «батальйону» виконував покладені на нього функції та накази.

При перетині державного кордону з Російською Федерацією в березні поточного року, перебуваючи на пункті пропуску «Мілове», його затримано, оскільки останній перебував в розшуку. Стосовно нього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вироком Міловського районного суду Луганської області учасника незаконного збройного формування визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України, та призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

 

 

Д.О. Надрага, заступник начальника Міловського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *