За публічну демонстрацію георгіївської стрічки Новопсковським районним судом на правопорушників накладено адміністративні стягнення

 

 

 

В Україні законодавчим актом доповнено Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею 1723 “Виготовлення і пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки” і відповідно встановлена ​​адміністративна відповідальність за публічне використання, демонстрацію чи носіння георгіївської (гвардійської) стрічки або її зображення, крім використання зазначеного знака у випадках, передбачених частиною третьою статті 4 Закону України “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні й заборону пропаганди їх символіки”.

Георгіївська стрічка в Україні стала символом окупації нашої держави Росією. Тисячі  озброєних російських найманців, обвішаних стрічками, вбивають українців на власній землі. Але знаходяться люди, які чи то навмисно, чи всупереч, а можливо, в підтримку надягають ці стрічки та публічно показують свою позицію. Такими діями вони порушують громадський спокій, зневажають честь та гідність громадян України та провокують агресивні дії.

В Новопсковському районі притягнуто до адміністративній відповідальності чотирьох осіб, які публічно, не дивлячись на всю ту біль, яку принесла Росія в нашу державу, вийшли на вулиці Новопскова, надягнув георгіївські стрічки. Це яскравий приклад зневаги до власної  громади і до держави в цілому.

Новопсковські правоохоронні органи склали адміністративні матеріали, котрі були направленні на розгляд до районного суду. Згідно з адміністративним кодексом України, усім правопорушникам Новопсковським районним судом  винесено рішення сплатити штраф за їх  неправомірні дії.

 

 

 

 

 

 

 

Вкотре так і кортить сказати, що ми всі українці, в нас є наша держава. Сьогодні нас українців вбивають, як вони самі себе називають «руські», обвішавшись тими стрічками. Невже ось таким людям все одно? Чи вони радіють та підтримують все, надягаючи  стрічки в знак солідарності з тією ордою?

 

 

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *