Новопсковським районним судом розпочато розгляд справи про нанесення тілесних ушкоджень військовослужбовцю Збройних Сил України

В Новопсковському районному суді 25.05.2017 року відбулось перше засідання по справі, в якій обвинувачувальний наніс тілесні ушкодження службовцю Збройних Сил України 73 ОМБр.

Конфлікт виник в одному з магазинів смт. Новопскова. Військовослужбовець Володимир зайшов до магазину та протягнув руку для привітання обвинувачувальному Олександру К., так як вони вже не перший рік знайомі, але у відповідь почув «Привет чмо! Все, кто служит в украинской армии, все – чмошники!». До повного непорозуміння свого знайомого додалося обурення, намагаючись захистити свою та всіх військовослужбовців честь і гідність, Володимир став заперечувати, але розмова перейшла в перепалку, а після на вулиці розмова закінчилася бійкою.

 

Олександр К. неодноразово був помічений мешканцями Новопскова в антиукраїнських мітингах, він невперше висловлював образи в бік українців та української армії. Такі люди свій агресивний запал направляють не на боротьбу з корупцією чи на вирішення сотень проблем в районі. Вони свою енергію не тратять на допомогу людям чи на покращення життя в районі. Такі люди кидаються на своїх земляків, називають фашистами тих, з ким росли поруч все життя. Засліпленні російською брехнею, вони з піною на роті та за допомогою образ та кулаків, а деякі навіть і зі зброєю в руках, кидаються на своїх односельчан, намагаючись звинуватити у всіх гріхах українців. І на мить на замислюючись над тим, що першому, кому треба вдарити кулаком, це є він сам, який живучи в Новопсковському районі не зміг зберегти для своїх дітей хороші дороги, підприємства, повагу людей один до одного, повагу до своєї держави.

 

 

Є люди, які все це зрозуміли, хто пішов захищати Украйну від Росії, хто почав допомагати людям, хто перестав брати (або давати) хабарі, хто зрозумів, що потрібно поважати свою державу. А є ось такі, як Олександр, які живуть поруч із нами та продовжують ненавидіти свій край.

 

 

 

 

 

Тому мешканці Новопсковського району та товариші по службі прийшли сьогодні до суду підтримати Володимира. В мирному Новопсковському районі російська агресія повинна відповідати за законом. Де ж тут російська агресія, спитаєте ви? А ось вона стоїть перед судом та перед нами в обличчі Олександра. Ця агресія ллється з екранів телевізорів, зомбуючи людей, які починають кидатись на своїх земляків. Агресія на лінії фронту, де російські війська та найманці за допомогою ось таких олександрів, вбивають українців. Вона в зруйнованих дорогах та підприємствах, хабарництві та крадіжках чиновників.

Україна стала на шлях безповоротних змін. А це дуже важкий та довгий процес, який назад вже не повернути!

 

 

 

ГО “Моя Новопсковщина”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *