Новопсковським районним судом засуджено місцевого мешканця за вчинення корупційного правопорушення та інших злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів та бойовими припасами

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури в поточному році здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні та підтримано публічне обвинувачення стосовно місцевого мешканця за фактом пропозиції та надання ним неправомірної вигоди службовій особі  –  працівнику поліції за ч. 1 ст. 369 КК України, а також за ознаками  кримінальних  правопорушень  передбачених ч. 1 ст. 263 КК України – незаконне носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу та  ч.2 ст. 309  КК України – незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичного засобу без мети збуту, вчиненого повторно.

Встановлено, що раніше суджений мешканець смт. Новопсков Луганської області, 15.09.2017 незаконно придбав, виготовив та зберігав наркотичні засоби, після чого 16.02.2017 запропонував та надав т.в.о. начальника сектору превенції Новопсковського ВП ГУНП в Луганській області неправомірну вигоду у розмірі 1 600 грн. з метою вирішення питання щодо непритягнення його до кримінальної відповідальності за ст. 309 КК України.

Крім того, раніше у вересні 2016 року вказана особа незаконно придбала, носила та зберігала бойові  припаси –  132  патрони калібру 5,45 мм.

Вироком суду від 24.05.2017 за сукупністю злочинів йому призначено покарання за ч.1 ст. 263 КК України, ч.2 ст. 309 КК України, ч.1 ст.369 КК України  у вигляді реального покарання на строк 5 років 6 місяців позбавлення волі в кримінально-виконавчій установі.

 

 

М.М. Сичов, прокурор Новопсковського відділу

Старобільської місцевої прокуратури, радник юстиції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *