Кожна дитина має право на свято

Захист прав і свобод дітей – є пріоритетним напрямком  діяльності органів прокуратури України, тому потребує ретельної уваги з боку держави та правоохоронних органів.

Міловський відділ Старобільської місцевої прокуратури завжди стоїть на стражі охорони дитинства. Здійснюючи покладені державою обов’язки, щодо захисту прав і свобод дітей, представництва інтересів держави у суді, Міловським відділом регулярно проводяться перевірки законності використання державних коштів, під час здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг з організації харчування дітей, будівництва та ремонту.

Протягом минулого періоду 2017 року Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури до суду спрямовано дві позовних заяви про зобов’язання Міловської селищної ради привести у відповідність до вимог законодавства та норм безпеки дитячі ігрові майданчики.

Зазначені позовні заяви задоволені судом у повному обсязі, у зв’язку з чим селищною радою проведена необхідна робота, що була визначена в позовних вимогах.

Не меншої уваги потребують і малозабезпечені родини, родини в яких виховуються діти-сироти, діти позбавленні батьківського піклування, багатодітні родини. Для Міловського відділу Старобільської місцевої прокуратури вже стало традицією, кожного року з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей, співробітники відділу вітають по декілька таких родин.

Цього року 1 червня не стало виключенням для нас. Тому наш робочий день розпочався з привітань сімей. Ми вже не вперше зустрілись з цими родинами та їх дітками, тому наша місія завершилась приємними спогадами та розмовами.

 

 

Н.С. Зиско, прокурор Міловського відділу

Старобільської місцевої прокуратури, юрист ІІ класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *