За викрадення вулика у пенсіонера засуджено мешканця смт. Білокуракине

Особи  похилого віку є вкрай уразливою категорією населення і потребують посиленого захисту з боку суспільства та держави.

В квітні 2017 року Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до суду з обвинувальним актом спрямовано кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.185 КК України (крадіжка).

Встановлено, що в березні 2017 року мешканець смт.Білокуракине Луганської області, реалізуючи раптово виниклий умисел, спрямований на таємне викрадення чужого майна, з корисливих мотивів викрав дерев’яний вулик-лежак на 22 рамки, в якому знаходилось 7 рамок з медом та дерев’яну кормушку, чим спричинив матеріальну шкоду потерпілому, який є пенсіонером 1942 року народження, що відповідно до ст.67 КК України є обтяжуючою обставиною.

Суд, враховуючи позицію прокурора та відшкодування шкоди потерпілому, затвердив угоду про примирення між потерпілим та обвинуваченим, та призначив покарання, узгоджене сторонами у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік зі звільненням від його відбування з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік.

 

 

 О. Жадан, прокурор Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *