Новопсковським районним судом засуджено місцевого мешканця за вчинення корупційного правопорушення

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури в поточному році здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні та підтримано публічне обвинувачення стосовно місцевого мешканця Новопсковського району за фактом пропозиції та надання ним неправомірної вигоди службовій особі –  працівнику Новопсковського ВП ГУНП за ч. 1 ст. 369 КК України.

Встановлено, що 24.04.2017 особа, перебуваючи в приміщенні Новопсковського відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області, запропонував заступнику начальника Новопсковського відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області – керівнику патрульної поліції Новопсковського відділу поліції ГУНП в Луганській області, після чого надав останньому неправомірну вигоду в сумі 1 500 гривень за вирішення питання про невстановлення стосовно нього адміністративного нагляду.

Вироком суду від 02.06.2017 особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 369 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить на день постановлення вироку 10 200 гривень.

 

За матеріалами Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *