За зберігання вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу засуджено жителя Старобільського району

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 49-річного жителя Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України, а саме: незаконному придбанні, зберіганні та носінні вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

Встановлено, що злочинець, знаходячись на ділянці місцевості по вул. Южній м. Старобільськ, знайшов запал до ручної гранати, який в органи МВС України добровільно не здав, а маючи умисел на незаконне придбання та зберігання вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, привласнив знайдене з метою використання для особистих потреб, тим самим придбав вибухову речовину та залишив для зберігання при собі в кишені своїх штанів до моменту проведення працівниками поліції огляду місця події та в подальшому вилучення вказаної вибухової речовини.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з іспитовим строком в 1 рік.

Натомість звертаю увагу громадян на те, що за ч.3 ст.263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 

 

 О.В.Дубовик, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *