В Старобільську проведено комплексну перевірку стану матеріально–побутового та медико–санітарного забезпечення ізолятора тимчасового тримання

В червні поточного року Старобільською місцевою прокуратурою за участю спеціалістів державної служби з надзвичайних ситуацій, охорони здоров’я, а також представника товариства «Червоного Хреста України» проведено комплексну перевірку стану матеріально–побутового та медико–санітарного забезпечення затриманих та ув’язнених ізолятора тимчасового тримання № 5 ГУНП в Луганській області, в ході проведення якої було виявлено численні порушення вимог законодавства України.

З метою усунення вказаних порушень законодавства, Старобільською місцевою прокуратурою на адресу вказаного держаного органу було спрямовано письмову вказівку з вимогою термінового усунення недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності.

Питання додержання вимог матеріально–побутового та медико–санітарного стану ізоляторів тимчасового тримання перебуває на постійному контролі місцевої прокуратури.

 

 

С. Архипов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:Email this to someoneShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookTweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *