Мешканку Старобільського району засуджено за зберігання гранати РГД-5

У червні поточного року Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у суді відносно 53-річної мешканки Старобільського району, яка обвинувачувалася у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України (незаконне придбання, зберігання та носіння вибухової речовини без передбаченого законом дозволу).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачувана особа, знаходячись на території недіючої ферми між селами Чмирівка та Роздольне Старобільського району, знайшла корпус гранати РГД-5, який в органи МВС України добровільно не здала, а привласнила знайдене з метою використання для особистих потреб, тим самим придбала вибухову речовину та залишила для зберігання при собі в кишені своєї куртки. Працівниками поліції під час проведення особистого огляду було вилучено вказану речовину.

Вироком Старобільського районного суду обвинувачену визнано винною у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з іспитовим строком в 1 рік.

Довідково: згідно ч.3 ст.263 КК України звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 

 

 С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *