Співпраця з населенням є важливим напрямком прокурорської діяльності

Робота із зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури, спрямованого на захист прав і свобод людини, зміцнення законності та правопорядку.

Відповідно до ст.1 Закону України «Про звернення громадян», громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

До Старобільської місцевої прокуратури протягом поточного періоду 2017 року звернулися 192 фізичні особи з різноманітними питаннями та проблемами,  53 громадянина прийнято прокурорами на особистому прийомі, з яких 11 – керівником місцевої прокуратури. За результатами розгляду даних звернень було відкрито 5 кримінальних проваджень, на 64 надано компетентні роз’яснення. Всі звернення було розглянуто у встановленому законодавством порядку та у передбачені строки.

В загальному розрізі більшість звернень стосуються досудового розслідування кримінальних проваджень, питань участі в кримінальних провадженнях у суді та нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства.

 

Д. Линник, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *