Замітки про окремих представників нашої районної влади та тих, хто її вибирає

 

 

 

Дуже кортить, шановні Новопсковці, з вами сьогодні поговорити про наших «авторитетів», які начебто, сьогодні є представниками районної влади, а також місцевих мешканців та інших «авторитетних» осіб.

На тлі чого в суспільстві складається думка про так званих «авторитетів»? Беремо особисто кожного. Ні, не його особисте життя, мені воно не потрібне. А те життя, де людина бере на себе обов’язки перед нами, мешканцями. За наше життя в районі, за якісні послуги, освіту та багато іншого. Ключовий персонаж – Лебедєв, обраний представник від нашого району людьми. Час керівництва його районною адміністрацією! Процвітання корупції, знищені дороги та підприємства. Після майдану був знятий з посади, а ви  його знов обрали. Я кажу, ви тому “за”, що за я цього зрадника не голосував, та за його партію. Сьогодні практично знищено Пенсійний фонд в районі, доріг так і немає, хабарі в шкільних закладах залишились. Нічого не створено. Ця людина, я повторююсь, але все ж таки, звала росіян до мене додому, до вас додому. Й сьогодні, ті кого він кликав, в Луганську керують, а він сидить тут та добиває наш район.

Ще один персонаж – Соловйов, це бувший районний прокурор, при якому теж процвітала корупція. Нагляд, який повинна була робити прокуратура, працював лише на його карман. Подивиться на нашу лікарню, шкільні їдальні, знову таки, дороги та все, за чим здійснював нагляд цей прокурор. Все в занепаді, тільки у нього є земелька біля ринку, ще є квартира, яка повинна б була належати молодим лікарям. Цей позорний «прокурор» їздив виганяти наших військових. Щоб ви розуміли, райгази ще належать всій тій «братві», яку майдан зніс, і цього псевдопрокурора призначили керувати райгазом. Що він і робить сьогодні, вимикає газ цілим будинкам, не колотиться за якісні послуги та за людей. Він звик давити, нагибати, робити залежними. І коли йому дали копняка під зад, ви його знов обрали, через опоблок він вас має сьогодні.

Сьогодні є питання про шкільні заклади, які знаходяться на території громади. В Новопсковській громаді є кошти на ремонти цих закладів, на зарплатню вчителям. І що ж робить  опоблок в особі Лебедєва, Соловйова, Крапівцева та  всієї цієї «авторитетної» братви? Є процедура, за якою навчальні заклади району повинні почати переходити до громади. Необхідне відповідне рішення районної ради. Але вся ця «шайка», яка дбає тільки за своє корито, блокує голосування.

Громада може сьогодні зробити ремонти в закладах, провести утеплення фасадів, але Лебедєв та вся та нездатна ні на що «братва», яку він набрав собі в команду, не відпускає шкільні заклади. Їм потрібні слухняні раби, яких вони будуть нагороджувати грамотами, поздоровляти з різноманітними святами. А ті будуть йти в свої розбиті класи, в неутеплену школу та клянчити у батьків дітей гроші на ремонти.

Скільки ще часу потрібно, щоб мешканці Новопсковського району вийшли з рабства? 40 років – скільки Мойсей водив по пустині свій народ? Яки вам потрібні «авторитети»? Ті, які будучи при владі нагибали вас, ваші сім’ї  та робили все для себе. І ви, ухвативши крохи з їх столу, вважали їх авторитетами!

Ось вам іще один приклад! О. Кулик, який бігав бити українських військових.  Спілкуючись з мешканцями Новопскову, мені кажуть «Кулик – нормальний хлопець, він в авторитеті, він спортсмен, і т.д.»  Так в чому він «нормальний»? У тому, що може побити слабкішого за нього? Чи він захищає слабких? Чи комусь допомагає?

Якщо Лебєдєв, Соловйов та вся ця безглузда «братва», яка так і не зробила нічого доброго для нашого району, каже, що Росія – це не агресор, вони вам брешуть. Тому що кожен з них біг в тяжкі часи до Криму, куди завгодно, а потім повернулись тому, що ви пішли голосувати за весь цей непотріб.  Який, до речи, зняв майдан. Так які можуть бути до майдану претензії?  Це ви раби, які трусились за свої робочі міста, хоча людина, яка знає свою справу вона незалежна, а та, яка прийшла за допомогою непотріба Лебедєва, Соловйова, вона буде труситися. Тому що, крім як підлизувати, нічого більше не вміє робити.

Ось сьогодні в усій красі ми бачимо результат роботи громади та району. Гаєв, поганий чи хороший, а в дитячих садочках Новопсковської об’єднаної громади провів шалені ремонти, зробив дороги, які належать громаді, ввімкнув світло по вулицях і провулках, відремонтував тротуари. А що роблять всі ті, які бігли на референдум, зрадники Лебедєви, Соловйови, Даніліни? Вони прилипли до шматка впливу на громадян району. Немаючи жодних позитивних змін, будучи при владі не один рік, ці криси намагаються показати свою впливовість. При цьому знищуючи наш район, втрачаючи ресурси та нехтуючи нами, мешканцями району.

Запам’ятайте, люди, що цим зрадникам ніхто кошти не довірить, тому що Лебедєв, Соловйов, Данілін – це зрадники нашої держави. І я заявляю про це відкрито, тому що з кожним з них спілкувався офіційно на комісіях районної ради. Вони брешуть людям щодо агресії Росії, вони брешуть людям щодо об’єднання громад, вони брешуть людям щодо лікарні. Це криси, які знищують мою, нашу з вами державу, наш район. Вони неспроможні нічого робити, а тільки красти, красти та тримати вас за рабів. І скажіть мені, що це не так!!! Ходіть й далі приклоняйте свої голови, але я так жити не буду, й мої діти теж.

Якщо Олександр Кулик – це позорний зрадник, який біг поперед всіх і звав до мене додому Росію, зрадивши свою державу, то він такий і є. Якщо Лебедєв багато років був при владі й при його правлінні знищено було підприємства, хабарництво процвітало, знищувалась інфраструктура. А після цього він звав Росію, а сьогодні в нас дома є нашим представником. То він так і залишиться зрадником та шосткою системи, яка й до сьогодні не зробила нічого доброго. Якщо Соловйов (екс-прокурор) розвів хабарництво в нашому районі, не вів ніякі нагляди, тільки за свою дупу думав, й сьогодні бігає, газом людей лякає, то хто він? Як був щуром, так і залишився ним.

А хто всі ті, хто обирає весь той непотріб, та такіж самі.  Непотріб обирає непотріб заради не майбутнього, чи своїх дітей, чи нового життя. Цей непотріб готовий при першій же нагоді знову зрадити свою країну, обирати вже обісраних керівників тільки заради своєї вигоди. Багато з них живуть в багнюці, вони розуміють, що їх мають. Але «скрепи» настільки сильні, що вони всю цю багнюку й непотріб передають з покоління в покоління. Ось так ми і мешкаємо! Купка непотрібу роками нас знищує!

 

 

Є. Потоцький, житель Новопсковської об’єднаної громади

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
One comment on “Замітки про окремих представників нашої районної влади та тих, хто її вибирає
  1. Алла сказав:

    Вы если начали писать, так пишите про всех в Новопсковском районе.Все одинаковые руководители, и милиционеры, и больница,про всех местных олигархов пишите! Живут все зажиточно, за счёт взяток! Про дороги очень смешно, Гаев отремонтировал, сам лично или за свой счёт, и как он это сделал?! Я езжу на машине и чувствую эти дороги! Цены космические,никто никого не контролирует! Вы видимо знаете как улучшить существования новопсковского района, или это только на словах, а как поставят руководить и на том вся честность и заканчивается?! Я заметила, чем громче слова, тем никчемные дела!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *