Засуджено місцевого жителя Марківщини, який здійснив підпал трави

Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно мешканця смт. Марківка, який обвинувачувався у знищенні та пошкодженні сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем ( ч. 1 ст. 245 КК України).

Під час судового розгляду доведено, що 3 квітня 2020 року обвинувачений, за допомогою сірників, підпалив залишки дикоростучих трав, рослинності та їх залишків у кількох місцях своєї земельної ділянки, яка межує з земельною ділянкою, що відноситься до земель комунальної власності Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.  В результаті протиправних дій обвинуваченого вогнем знищено сухі дикоростучі трави на земельній ділянці загальною площею 3 га.

Свою вину у вчиненні вказаного злочину громадянин визнав у повному обсязі та в ході досудового розслідування уклав з прокурором угоду про визнання винуватості.

19.05.2020 Марківський районний суд Луганської області затвердив вказану угоду, визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 245 КК України та засудив до 2 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з річним випробувальним терміном.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів із дня проголошення вироку).

О. Романенко, начальник Марківського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *