Депутат Старобільської міської ради за вчинення хуліганських дій постане перед судом

Слідчими Старобільського відділу поліції завершено досудове  розслідування у кримінальному провадженні стосовно депутата Старобільської міської ради, який підозрюється у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю за ч.1 ст. 296 КК України (хуліганство).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 31 травня 2019 року депутат міської ради, не дотримуючись правил депутатської етики, проігнорувавши елементарні правила поведінки в суспільстві, безпричинно проявляючи особливу зухвалість, увірвався до приміщення актової зали РКП «Старобільськвода», де відбувалось відкрите обговорення питання необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

В подальшому почав ображати грубою нецензурною лайкою директора  РКП «Старобільськвода» та застосував до останнього фізичну силу. На неодноразові прохання припинити протиправні дії порушник громадського порядку не реагував, а навпаки, продовжив хуліганській дії, тимчасово порушив порядок проведення вказаного заходу та безпричинно пошкодив майно одного з присутніх, завдавши матеріальної шкоди.

Прокурором місцевої прокуратури у вказаному кримінальному провадженні затверджено та спрямовано до суду обвинувальний акт.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 296 КК України передбачає покарання у виді штрафу у розмірі від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8 500 гривень до 17 000 гривень) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі до п’яти років.

Н. Куліш, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *