Судять чоловіка та жінку за крадіжку

22 червня 2017 року Старобільською місцевою прокуратурою до Старобільського районного суду спрямовано обвинувальний акт в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2017 у вечірній час, раніше судимі чоловік та жінка, жителі Старобільського району,  з метою скоєння крадіжки, незаконно, через паркан  проникли до сільськогосподарського подвір’я приватного підприємства, де шляхом відгинання вхідних дверей, проникли до приміщення складу та скоїли крадіжку багатожильного мідного кабелю, загальною довжиною 53,2 метри. Після вчинення злочину останні розпорядилися награбованим на свій розсуд, чим заподіяли потерпілому майнову шкоду.

Після того, у травні 2017 року, перебуваючи за місцем проживання на території одного із сіл Старобільського району, у вищевказаних осіб виник злочинний умисел, направлений на таємне викрадання чужого майна (крадіжку), вчиненого повторно за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з проникненням у житло. В послідуючому вони через паркан проникли на територію приватного подвір’я, звідти – до приміщення будинку, де скоїли крадіжку водяного насосу, заточного електричного станку та велосипеду, які належать на праві власності власнику житла, чим спричинили потерпілому матеріальний збиток.

Обвинуваченим у кримінальному провадження обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Довідково: санкція частини 3 статі 185 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на термін від 3 до 6 років.

 

 

 

С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *