Організація та проведення особистого прийому громадян в діяльності органів прокуратури

Конституція України встановлює, що усі громадяни мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглядати звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

При розгляді звернень працівники прокуратури керуються Конституцією України, законами України «Про прокуратуру», «Про звернення громадян», наказами виданими Генеральним прокурором України.

Так, протягом 7 місяців 2017 року до Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури надійшло  38 звернень,  12 громадян прийнято прокурорами на особистому прийомі. З них 16 звернень  розглянуті прокуратурою, 22 спрямовано до інших відомств, 1 спрямовано іншому прокурору. Більшість звернень стосувались питань досудового розслідування кримінальних проваджень. За результатами розгляду всіх звернень у визначені законодавством строки, заявникам надані кваліфіковані відповіді.

Організація та проведення особистого прийому громадян і надалі залишається пріоритетним напрямком в діяльності органів прокуратури.

 

О.Жадан, прокурор Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *