За отримання неправомірної вигоди службовій особі місцевого навчального закладу загрожує позбавлення волі

Старобільською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом отримання неправомірної вигоди службовою особою Інституту економіки та бізнесу ЛНАУ ім. Т. Шевченко за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України. 

27 квітня  2017 року мешканець Старобільського району звернувся до службової особи Інституту економіки та бізнесу ЛНАУ ім. Т. Шевченко з метою узгодження питання щодо написання дипломної роботи для студентки вказаного ВУЗ та успішного захисту зазначеної дипломної роботи останньою без її участі.

Службова особа Інституту економіки та бізнесу ЛНУ ім. Т. Шевченко, маючи умисел на одержання неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи, яка надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища погодилася на пропозицію отримати  грошові кошти за написання, сприяння успішному захисту дипломної роботи та отримання диплому студенткою.

В травні 2017 року вказана службова особа, реалізуючи свій злочинний умисел, біля будинку культури, розташованого на вул. Центральній м. Старобільськ Луганської області, зустрілася з студенткою та  отримала від неї неправомірну вигоду за написання, успішний захист дипломної роботи та отримання диплома магістра останньою.

Вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, карається штрафом від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

На теперішній час дане кримінальне провадження спрямоване до Старобільського районного суду.

 

 

Н.В. Вихрова, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *