Сприяння захисту прав і свобод громадян у Новопсковському районі

08.09. 2017 року  ГО «Моя Новопсковщина» разом з Новопсковським центром  надання вторинної правової допомоги  в рамках  проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян в Новопсковському районі» при фінансовій підтримці Програми розвитку Організації об’єднаних націй (ПРООН) «Громадська безпека та правосуддя на рівні громад» здійснили виїзний прийом громадян в смт. Білолуцьк.

На прийомі побували як громадяни працездатного віку так і пенсіонери. Питання, що цікавлять жителів, досить прості, та через відсутність можливості отримання оперативного інформування, постійних змін в  законодавстві завжди є сумнів, чи вірно вони розуміють ситуацію, та що ж робити, з ким порадитись?

Питання, які стосуються прав внутрішньо-переміщених осіб стосувались отримання допомоги ВПО жінкою, яка вийшла з відпустки по догляду за дитиною й не працює; питання попередження втрати статусу внутрішньо-переміщеної особи та отримання допомоги як ВПО на жінку  та на дитину в разі, якщо вона вийде заміж за місцевого жителя й буде проживати постійно в його помешканні при наявності у неї права на частину житла на непідконтрольній території.

Місцеві мешканці звернулись за роз’ясненням ситуації побутового плану, що потребує втручання опікунської ради Білолуцької селищної ради для вирішення питання визнання особи частково недієздатною, оформлення договору довічного утримання та інше.

Громадянам були надані відповіді правового характеру, деякі питання потребують деталізації та подальшої окремої уваги, тому ще будуть надані додаткові роз’яснення.

В Новопскові відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» постійно працює Центр вторинної правової допомоги, який надає безоплатно консультаційні послуги насамперед соціально вразливим категоріям населення. Спеціалісти Центрів БВПД здійснюють також публічний захист підозрюваних і обвинувачених в кримінальних провадженнях, надають безоплатну правову допомогу в цивільних та адміністративних справах.

ГО «Моя Новопсковщина»  з Центром БВПД протягом проекту будуть надавати правові консультації та допомагати  мешканцям району в оформленні необхідних документів при зверненні до суду і сплаті судового збору.

Робота громадської приймальні ГО «Моя Новопсковщина» з 08:00 до 16:00 в робочі дні за  адресою смт. Новопсков пров. Історичний 2.

 

ГО «Моя Новопсковщина»

 

 

 

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *