На Луганщині в усіх 4 створених ТВК головує «БПП «Солідарність»

На Луганщині в усіх чотирьох створених територіальних об’єднаних громадах, де 29 жовтня 2017 року пройдуть вибори, головами виборчих комісій стали представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Так, з 14 по 16 вересня пройшли засідання в чотирьох районних виборчих комісіях, які утворили три селищні та одну сільську виборчу комісію.

Сватівська районна виборча комісія 14 вересня під час засідання створила Нижньодуванську селищну виборчу комісію. Для формування комісії політичні партії зробили 14 подань. Варто зазначити, що кандидатуру від партії «Наш Край» у Нижньодуванську селищну комісію спочатку відхилили через помилки в документах. Однак після їх виправлення її подали знову.

Біловодська і Кремінська районні виборчі комісії провели свої засідання 15 вересня, під час яких сформували Біловодську та Красноріченську селищні виборчі комісії. Для формування Біловодської селищної комісії політичні партії зробили 19 подань. Після проведення жеребкування Біловодська  районна комісія відхилила 2 кандидатури. Кандидатура від партії «УКРОП» не отримала місце в Біловодській селищній комісії через результати жеребкування. Також під час засідання відхилили кандидатуру від Ліберальної партії України через те, що дана партія не зареєстрована у відділі юстиції Біловодського району згідно з вимогами пункту 3 частини 10 статті 22 Закону України «Про місцеві вибори».

Для формування Красноріченської селищної комісії партії зробили 11 подань.

16 вересня на засіданні Троїцької районної виборчої комісії утворили Привільську сільську виборчу комісію, для формування якої було зроблено 10 подань від політичних партій.

Слід зазначити, що головами усіх чотирьох ТВК стали представники місцевих організацій партії та фракції «Блоку Петра Порошенка», три керівні посади отримали кандидатури від ВО «Батьківщина», по два члени комісії представлені у керівництві від партій «УКРОП» та «Наш Край», партія «Опозиційний блок» має 1 кандидатуру.

Нагадаємо, що вибори проходитимуть на території Біловодської ОТГ, куди ввійшов весь Біловодський район, Красноріченської ОТГ, яка включає в себе частину Кремінського району (Красноріченська селищна рада, Бараниківська і Новоолександрівська сільські ради), Нижньодуванської ОТГ, яка включає в себе частину Сватівського та Троїцького районів (Нижньодуванська селищна рада і Новочервоненська сільська рада) та Привільської ОТГ, яка включає в себе частину Троїцького району (Привільська та Вівчарівська сільські ради).

 

За коментарями звертайтесь:

Максим Данильченко, довготерміновий спостерігач ОПОРИ у Луганській області

тел.: (099) 064 96 54

e-mail: opora-lug@ukr.net

 

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

 

One comment on “На Луганщині в усіх 4 створених ТВК головує «БПП «Солідарність»
  1. Lana сказав:

    Цікаві речі спостерігаються з розподілом керівних посад. Це що випадковість, чи як зрозуміти головування представників “солідарності” в усіх чотирьох ТВК? Звичайно, що це підробка, у цьому немає сумнівів. Оце Вам і демократія та справедливість від влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *