За крадіжку металевих труб відносно кількох жителів міста Сватового порушено кримінальне провадження

В  серпні місяці Сватівським відділом поліції відносно чотирьох місцевих жителів міста Сватове було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України, а саме: «Крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб». Процесуальне керівництво вищевказаного кримінального провадження здійснював Сватівський відділ Старобільської місцевої прокуратури.

На перший погляд, дане кримінальне правопорушення не є тяжким, але в данному випадку молодики вчинили його відносно жителів міста Сватове, які потребували допомоги. А саме, під час демонтування і заміни труб каналізаційного відводу працівники вирішили викрасти чавунні труби, які раніше використовувались. Тим самим, здавши їх до прийому металобрухту, отримали грошові кошти, які в подальшому використали на власні потреби.

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт відносно вищевказаних порушників за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України. На даний час проводиться судовий розгляд.

За вказаний злочин Кримінальним кодексом України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до п’яти років.

А.В. Забара, прокурор Сватівського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *