ГО «Моя Новопсковщина» разом з Новопсковським бюро надання правової допомоги провели консультації для мешканців району

 

ГО «Моя Новопсковщина» спільно з Новопсковським бюро надання правової допомоги, в рамках проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян у Новопсковському районі» в контексті програми ПРООН «Відновлення та розбудови миру» на базі громадської приймальні провели спільні консультації мешканців району. До консультацій було залучено адвоката Компанійця В’ячеслава, який є партнером ГО по проекту. Перелік основних питань, з яким звертається місцеве населення, є майже незмінним. Оформлення соціальних виплат, підтвердження або встановлення документів особи, питання пов’язанні з сімейними проблемами.

Найбільше поширенні проблеми з яким стикається населення району, ГО спільно з Новопсковським бюро надання правової допомоги планує висвітлювати у засобах масової інформації. Висвітлення не тільки самої проблеми, а й шляхів та приблизних строків її вирішення. Ми вже готуємо аналітичну статтю щодо проблем встановлення дійсності документів (для оформлення пенсій, соціальних виплат, спадщини та інш.). Коли у людини є помилки у документах і для вирішення цієї проблеми їй потрібно рішення суду, яке буде підтверджувати належність сумнівного документу, або встановить його дійсність. На сьогодні це є однією з найпоширених проблем, з якими до нас звертаються мешканці району.

Нагадаємо, що за консультаціями можна звернутися в громадську приймальню ГО «Моя Новопсковщина» за адресою смт. Новопсков, пров.Історичний, б.2 з 08:30 до 16:00 в робочі дні.

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *