Мешканку Новопсковського району підозрюють в незаконному виготовленні, зберіганні та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно місцевої мешканки за фактом незаконного виготовлення, придбання, зберігання та перевезенні з метою збуту, а також незаконного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів. 

Встановлено, що приблизно 02.07.2017 особа, перебуваючи на території присадибної ділянки, розташованої за місцем свого мешкання, маючи злочинний намір, направлений на незаконне придбання, виготовлення, зберігання та перевезення особливо небезпечних наркотичних засобів, переслідуючи мету їх незаконного збуту з кількох рослин дикоростучої коноплі, зірвала верхні частини та перенесла до господарської будівлі для зберігання. Після чого особа, реалізуючи свій злочинний намір, незаконно, шляхом продажу незаконно збувала місцевим мешканцям особливо небезпечний наркотичних засобів – канабіс.

31.07.2017 за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) заходів особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

01.08.2017 особі процесуальним керівником Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.2 ст. 307 КК України.

02.08.2017 Новопсковським районним судом за клопотання сторони обвинувачення особі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

22.09.2017 за результатами проведення досудового розслідування стосовно особи на розгляд до Новопсковського районного суду в порядку ст. 291 КПК України спрямовано обвинувальний акт за чотирма епізодами злочинної діяльності.

 

Довідково: санкцією частини 2 статті 307 Кримінального Кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

 

 

 

За матеріалами Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *