На Біловодщині завдяки прокуратурі державі повернуто земельні ділянки

Реалізуючи функцію представництва громадян та держави в суді, Біловодський відділ Старобільської місцевої прокуратури  продовжує роботу задля повернення державі земельних ділянок, що використовуються з порушенням норм Земельного законодавства.

Рішенням Господарського суду Луганської області від 10.08.2017  задоволено позов керівника Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та стягнуто з фізичної особи- підприємця на користь Євсузької сільської ради заборгованість з орендної плати за землю в сумі 23 тис. грн.

Також за порушення та невиконання істотних умов договору оренди припинено дію договору оренди земельних ділянок, які знаходяться на території Євсузької сільської ради за межами населеного пункту площею понад 30,0 га, укладеного в червні 2013 року між Біловодською районною державною адміністрацією та фізичною особою-підприємцем та зобов’язано орендаря повернути земельні ділянки в розпорядження держави, вартість яких складає 522 тис. грн.

Підставою для звернення прокурора до суду стала необхідність захисту порушених інтересів територіальної громади, а також бездіяльність Євсузької  сільської ради, яка виразилась у невжитті заходів до відшкодування шкоди, завданої територіальній громаді.

 

С. Трифонова, прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *