Новопсковщина на порозі кадрових змін

Наближення президентських і парламентських виборів змушує керівництво держави вживати кроків до покращення свого іміджу серед населення країни. З цією метою використовуються всі можливі методи і всі вони, у тій чи іншій мірі є показовим елементом зацікавленості влади у продовженні своєї політичної історії.

Одним з таких видів діяльності є вжиття кадрових рішень по вертикалі виконавчої влади, які видаються нагальними і необхідними, оскільки одні керівники не справляються із поставленими завданнями, інші їх свідомо ігнорують, а окремим вдається і перше, і друге разом. Незадовільний стан справ в окремих районах Луганської області вже давно викликає занепокоєння у керівництва держави. Однак, обласна військово-цивільна адміністрація тільки після отримання конкретних зауважень прийшла до висновку, що у регіоні є слабкі керівники районних адміністрацій і їх треба міняти. За інформацією наших джерел на даний час визначено чотирьох районних керівників, щодо яких плануються кадрові рішення. Серед них є і голова Нопопсковської районної державної адміністрації Сергій Бєлік.

При цьому, позиція щодо нього є принциповою і не передбачає зміни. Як підтвердження наміру усунути С.Бєліка з посади є приїзд на минулому тижні в Новопсков одного із заступників ВЦА, котрий особисто хотів донести до керівника РДА позицію обласного керівництва.

Наскільки відомо, особиста зустріч не відбулася. С.Бєлік, посилаючись на «незадовільний стан здоров’я», не зміг зустрітися з високопоставленим чиновником. У цей час у нього були важливіші справи, він дегустував антисептичні лікарські засоби та насіння соняшника в одній з палат районної лікарні, викликаючи цілком природнє здивування в персоналу, які за стільки років роботи не знали, що саме таким набором виліковується запалення легень.

Незважаючи на цей ліричний відступ, можна з впевнено говорити, що процес усунення Бєліка від державної корита розпочато. Така ситуація неабияк схвилювала його ляльководів в районній раді, котрі цілком резонно сподівалися ще деякий час повикористовувати підконтрольного Бєліка для вирішення власних питань. Незважаючи при цьому, що тим самим дискредитують і державу, і її інститути в районі.

Загалом, ситуація у Новопсковському районі залишає бажати кращого, і приємно, що нарешті керівництво області звернуло на неї увагу. Проросійський голова районної ради, повністю підконтрольний йому голова РДА – це не той кадровий потенціал, який дасть можливість ефективно виконувати завдання, що ставить перед теперішньою владою суспільство.

Сподіваємось, найближчим часом ми побачимо нові обличчя, які зможуть аргументовано відстоювати державницьку позицію і, як наслідок, позитивні зміни в районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *