Лічильник для районної адміністрації

Голова Новопсковської районної ради Борис Лебедєв не перестає дивувати. Цей чиновник – просто золота жила для журналістів. Коли придивишся до його особи ближче, стає зрозуміло, що він без перестанку створює інформаційні приводи, які сміливо можна публікувати і в кримінальних, і в світських хроніках. Людина він багатогранна, у різних сферах життя присутній і нічого людського не цурається. А головне – безстрашний, повністю переконаний в своїх можливостях.

Новий шедевр від Лебедєва стосується його бажання хоч якось насолити районній адміністрації, котра, перебуваючи у владній вертикалі, зобов’язана при всьому небажанні її голови Сергія Бєліка представляти інтереси держави. Проблема виникла довкола судового розгляду за позовом Новопсковської ОТГ до районної ради з приводу умисного затягування безпосередньо Лебедєвим передачі в комунальну власність територіальної громади ряду освітніх об’єктів.

Так, райадміністрація отримала вказівку надати максимальне сприяння ОТГ в даному судовому розгляді, в першу чергу мова йде про юридичний супровід справи. Вказане обурило Б. Лебедєва настільки, що він був готовий виселити РДА з орендованого у районної ради приміщення, вживати інших санкцій, тощо.

Однак, заспокоївшись трохи і усвідомивши несамостійність, у даному випадку, С. Бєліка в прийнятті рішень, голова райради вибрав шлях дрібного шкідника. Хоч щось, а погане треба зробити районній адміністрації, щоб показати, хто в районі хазяїн.

План огидний, як і сам його автор. Задумка полягала в тому, щоб відключити приміщення, які використовуються РДА, від газопостачання і таким чином створити неможливі умови для роботи працівників. З цією метою Лебедєв через свого товариша і однопартійця Вадима Соловйова висловив намір змінити схему газопостачання, встановити окремий лічильник для приміщень райради, і таким чином поставити РДА в додаткову залежність.

Це вже не перший випадок дешевого шантажу, до якого вдається Лебедєв через свою неспроможність повністю контролювати ситуацію в районі і впливати на неї. При цьому шантаж цей спрямований на завдання шкоди здоров’ю людей. Як ми повідомляли раніше, аналогічні методи він використовував і щодо Новопсковської ОТГ, залякуючи її керівників холодними класами і звинуваченнями в небажанні виділити фінансування на оплату опалення.

Б. Лєбєдєв є обраною особою, і саме жителі району мають давати оцінку хворій уяві вказаної особи, яка заради власного задоволення готова морозити людей в холодних приміщеннях.

Також дивує пасивна позиція депутатів райради, у першу чергу його колег по фракції. Переосмисліть своє ставлення до цієї особи, врахуйте, що негатив довкола нього автоматично стає вашим негативом, і саме ви розділите всі наслідки як в політичній площині, так і в площині звичайних людських відносин.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *