Засуджено за посів та вирощування конопель

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 51-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 КК України, а саме незаконний посів та незаконне вирощування конопель особою, яка раніше була засуджена за злочини, передбачені статтями 307, 309, 317 КК України.

Встановлено, що обвинувачений, знаходячись на території одного із сіл Старобільського району, здійснив посів насіння коноплі та здійснював догляд та культивування ділянки протягом поточного року з метою незаконного вирощування коноплі. Вказані саджанці він прополював, доглядав та залишив для власних цілей.

Під час огляду місця події було виявлено та вилучено 49 (сорок дев’ять) рослин, які є рослинами роду коноплі. Рослини роду коноплі віднесені до рослин, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини, обіг яких заборонено законом.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

 

 

С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *