Безоплатна правова допомога. Громадська безпека та соціальна згуртованість

Продовжується робота ГО “Моя Новопсковщина” в рамках Програми ПРООН “Громадська безпека та соціальна згуртованість”. На базі громадської приймальні пройшов черговий прийом громадян із залученням партнерів організаії в рамках проекту спеціаліста Новопсковського бюро правової допомоги Буткова Сергія та адвоката Компанійця Вячеслава. На розгляді питання, що турбують багатьох громадян району: встановлення факту належності правоустановчих документів, сімейні конфлікти. Надано консультації, інформаційні буклети про можливості правової допомоги, прийняті рішення у наданні подальшого супроводу по даним зверненням.

Були звернення і від громадян, яких турбують питання зарахування трудового стажу при нарахуванні пенсії, отримання державної допомоги на дітей, мати яких померла та не мала страхового стажу. Роз’яснено порядок подання письмових звернень до органів влади та можливість отримання письмових відповідей, які можна оскаржити у суді.
Проект продовжується. Правова допомога потрібна. Часто люди не вірять, що можна щось вирішити у правовому полі без коштів. Але ми – громада, правова безпека жителів та впевненість у своїх правах – це наша загальна громадська безпека, наша впевненість в свої силах, в майбутньому.

Наша адреса: смт. Новопсков, пров. Історичний, 2 (біля райдержадміністрації). Прийом громадян щодня з 09:00 до 16:00. Вихідний день – неділя.

 

 

 

 

З повагою, ГО “Моя Новопсковщина”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *