Правова обізнаність та соціальна згуртованість – наша громадська безпека

Громадська безпека — це стан захищеності громадянського суспільства, що характеризується відсутністю небезпеки для життя та здоров’я людей, для їх спокою та майнових прав, для нормальної діяльності підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, для цілісності й збереження матеріальних цінностей.

Громадська безпека – це стан громадського порядку та його захищеність від внутрішніх та зовнішніх загроз. Саме відчуття неспокою, незадоволеність владою та життям відчуваєш при спілкуванні з людьми, права яких порушено.

Сьогодні громадська організація «Моя Новопсковщина» разом з Новопсковським бюро вторинної правової допомоги Старобільського Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках  проекту «Сприяння захисту прав і свобод громадян у Новопсковському районі» при фінансовій підтримці Програми розвитку Організації об’єднаних Націй (ПРООН), побувала у селі Осинове Новопсковської ОТГ.

Питання, які турбують людей, дуже болісні: невизначеність по виплатам вкладів збанкрутілої спілки «Айдар-Кредит», оформлення довгострокових договорів оренди землі, правильність виплати по оренді земельних паїв та інші. Усі проблеми від довірливості людей, незнання законів при оформленні правовідносин, погана поінформованість людей про стан тих чи інших питань в других населених пунктах.

Спеціаліст правової допомоги Новопсковського бюро розповіла жителям про можливості системи правової допомоги, адресу знаходження, часи роботи, відповіла на запитання. Від одного жителя (пенсіонера) прийнято заяву про надання допомоги юриста установи. Жителі села можуть через старосту запросити на наступний прийом спеціалістів до себе в громаду.

Громадська організація пропонує жителям перш, ніж здійснювати оборудки з вкладенням коштів, землі, майна та інше, порадитись із спеціалістом, звернутись до громадської організації за допомогою чи підтримкою та роз’ясненням. Разом краще передбачити негативні наслідки.

Хочеться бачити громадян, сусідів, друзів та знайомих більш усміхненими та впевненими у своїх силах, силах громади.  Підтримуючи один одного, ми створюємо безпечне середовище для життя. Отже, соціальна згуртованість – наша громадська безпека!

Ми раді допомогти кожній людині, яка проживає в нашому районі,  Новопсковській громаді, та яка не може самостійно вирішити питання правового характеру, не має коштів на витрати по судовій справі.

 

Довідково:  адреса Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (ЦБВПД): м. Старобільськ вул. Трудова 12А, тел.(06461) 2-46-46, (МТС) 099-296-18-21, ( Київстар) 098-280-37-39.

Адреса Новопсковського бюро правової допомоги  Старобільського ЦБВПД: смт. Новопсков вул. Українська, 114. Часи роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 17:00.

Приймальня громадської організації «Моя Новопсковщина» для забезпечення доступу та сприяння правовій допомозі працює з 09:00 до 16:00 щодня, крім неділі.

Телефон гарячої лінії системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103.

 

ГО «Моя Новопсковщина»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *