В Новопскові відбулися змагання з греко-римської боротьби

11 листопада 2017 року в Новопскові відбувся турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, в якому прийняли участь борці з Луганської області. В чесній боротьбі в цьому турнірі перше місце посіла команда з Новопскова, з чим ми їх і вітаємо!

Уже другий рік поспіль Новопсковщина зустрічає прихильників та спортсменів з цього виду спорту у себе вдома. Змагання проводилися якісно завдяки професійному складу суддів-тренерів, які вже багато років присвятили своє життя вихованню та тренуванню наших дітей, займаючись улюбленою справою, – веденням секцій та проведенням змагань з греко-римської боротьби.

ГО «Моя Новопсковщина» та Новопсковська районна державна адміністрація Луганської області спільно організували проведення юнацького турніру та доклали зусилля, щоб кожна дитина, яка приймала участь, отримала увагу, позитивні емоції та виявила бажання займатися греко-римською боротьбою й надалі.

Особливо радісно було дивитися на дітей, коли вони зібралися після змагань за святковим столом, смакуючи польову кашу, каравай та напої, а також хизуючись один перед одним нагородами та медалями.

ГО «Моя Новопсковщина» хоче подякувати за співучасть в організації Новопсковського турніру з греко-римської боротьби Новопсковській РДА та в наданні фінансової допомоги спонсорам Олександру Лінніку, Сергію Стельмахову та членам ГО «Моя Новопсковщина».

 

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *